reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

11 to mógl mieć cały pęcherzyk. Ja też się zdziwiłam, bo wyszło, że zarodek ma 14 mm, ale okazuje sie, że to rozmiar całego pęcherzyka.
Dziewczyny, już nie wiem co robić. Lekarz nadal się upiera, że to nie różyczka, bo węzły nie są powiększone i że to jakieś wirusowe...zlecił morfologię i crp, ale co to mi da? Boże, może niepotrzebnie się tak nakręcam, ale przeraża mnie to, że lekarz jednak może się mylić...
 
reklama
Volka, a nie byłaś szczepiona? Mi się cos kojarzy że w podstawówce wszystkie dziewczyny były szczepione na różyczkę?

Z tymi wymiarami to na pewno chodzi o cały pęcherzyk, mój ma 13,6 mm. Zarodek na tym etapie nie może być taki duży
 
Najprawdopodobniej byłam szczepiona, ale szczepionka ponoć działa 10 lat, więc i tak już więcej minęło. No nic, pozostaje mi czekać narazie na wyniki badań młodego...
 
Natka napisałam na priv, ale mnie nie wpisałaś mogłabys dopisać? termin 1.03.2016 i 1 wizyta 1507.2015
dzięki
 
Volka ale w okresie dojrzewania jest szczepionka przypominajaca nie nakrecaj się bo to dziecku nie pomaga.
Hura cyc mnie w końcu mniej boli
 
Ja na szczęście chorowalam na różyczke i nawet bylam na nia szczepiona, mysle ze jak lekarz mowi ze nie jest to rozyczka to chyba nir, a maplamy na calym ciele czy tylko w jednym miejscu
 
Nie znam się za bardzo na tym jak dzieci przechodzą różne choroby, ale u nas młody szwagierki nie dostał żadnych leków na różyczkę jak dobrze pamiętam, plamki tylko na czole policzkach i karku, przez trzy dni miał siedzieć w domu i już na drugi dzień zaczęło ładnie schodzić.

Volka jeśli chcesz mogę przedzwonić i zapytać dokładnie bo to było stosunkowo nie dawno, jakoś 2 miesiące temu.
 
Nie dziewczyny, 11 mm miał w poniedziałek zarodek, to był 7t2d :-) mial już mini rączki.
Szczepienia byly na rozyczke obowiazkowe ale od jakiegoś roku konkretnego, nie wiem ktorego. Ja przechodzilam wiec sie nie martwie.
 
Natka tu muszę podać Ci termin porodu bo z tel nie mogę pisać na priv z moich obliczeń wychodzi 7 marzec wizyta pierwsza 23lipca
 
reklama
Mój gin powiedział, że jak byłam szczepiona to ok, nic nie mówił ze ta szczepionka działa 10 lat?

Balladana, tak u ciebie już duża kruszynka;) patrzyłam na usg z pierwszej ciąży i w 7t 4 d maleństwo miało 17 mm.
Ja teraz będe mieć 01.08, to będzie 7t 3d, to może też już taki urośnie:)
 
Do góry