reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2016

reklama
Każdy podoba się sobie jak się podoba :) i lubi to co lubi. Nie odchudzam się. Musiałam przejść na dietę, żeby utrzymać wagę. Tyłam od wszystkiego niestety a przy staraniu o dzidzi o okazało się, że wynikało to z tsh 8,5 i ostrej niedoczynności tarczycy.
Mega denerwujące było jak koleżanki wmawiały mi, że moje tycie to wymysł i nikt nie tyje od 2000 kalorii i krytykowały na każdym kroku - a tu benc jednak wynik choroby i w końcu uwierzyły, że można tyć od niczego :p
 
Fanti nie miałam żadnych badań insuliny. Zapytam o nie jak będę u edno w środę teraz.
O co chodzi z tą insuliną? Podpowiedz coś proszę o co mam pytać.
Przynajmniej Ty jedna mnie rozumiesz jak wkurzające jest tycie od niczego.
Niedawno zauważyłam, że wracają mi też normalne rysy twarzy :). Przytyłam a buzię znów mam zarysowaną a nie napuchnięty balon. :) Przy moich 8,5 tsh to w czerwcu wyglądałam jak księżyc w nowiu :p i ciągle próbowałam coś zrobić żeby mi woda zeszła z ciała bo myślałam, że to od zatrzymywania :)
 
Bar bra ja też mam ostatnio jakiś fetysz pączkowy. Co prawda żadnego nie zjadałam, ale mam na nie ochotę i codziennie mi się marzy pączek z czekoladą albo cukrem pudrem. Śmieszne bo ja właśnie nigdy za pączkami nie przepadałam i nie jadłam ich nawet w tłusty czwartek :p
 
Ja przy 167 cm ważę teraz 51 kg. Jak karmiłam małą, to do 42 zeszłam :eek:
Dekoloryzacji nie można robić w ciąży. Zbyt dużo tam chemii, ale ja już plan mam :)
Z zachcianek to ja jem płatki czekoladowe z mlekiem.

Za niedługo będziemy mieć dość jak maluch nam w pęcherz walnie :D

Matko 42 :( biedna. to już wycieńczenie skrajne organizmu. Masz szczęście, że w szpitalu nie skończyłaś. :(
 
Sorry dziewczyny za te moje duże ilości postów naraz. jak już się zbiorę do pisania to odpisuję na to co akurat czytam a za chwile widzę coś innego. Jak dolecę do końca bez pisania to kończy się tak, że już nic nie piszę bo nie pamiętam co chciałam :)
 
reklama
U mnie tętno to przed ciążą miałam zawsze ok 90 . Teraz idzie nawet do 120.

Oj ale mnie rozłożyło. Mam zawalone zatoki. .. głowa pęka aż wzięłam paracetamol. . Do tego katar z jednej dziurki w drugiej zapchane. .. gardło boli jak nie wiem ... :(
 
Do góry