reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Ojej sofi współczuję trudnego początku ... I tak ciężkiego porodu :( mam nadzieję że teraz już wszystko będzie dobrze!
 
reklama
Sofi gratulacje ogromne dla Ciebie i Zosi. Wiem co czujesz po porodzie kleszczowym, tez to przeszłam dwa lata temu. Trauma była póki nie urodziłam drugi raz. Bedzie dobrze! Powodzenia i duzo zdrówka!
 
Sofi skarbie... Jesteś bardzo dzielna! Bardzo! Wiedz ze po takim porodzie dla mnie jesteś bohaterka.. Prawdziwa mamą.. Życzę Tobie i malej Zosi dużo zdrowia i miłości! Dochodźcie spokojnie do siebie..

My i tak ciotki kochamy nasze ostatnie marcowe dziecko mimo ze primaaprilisowe :) hihihi...
 
Współczuję kleszczowego porodu. Ja się bardzo bałam tego i próżnociągu. Na szczęście lub nieszczęście zrobili mi w końcu cesarke.

Co do baby bluesa-też miałam kilka dni płaczu i szlochania. Było to związane z karmieniem i nawałem pokarmu. Jak tylko trochę ogarnęłam temat i opanowałam piersi, przeszło mi to płakanie:) ale musiałam się uspokoić trochę.

Pytanie z innej beczki- ile pieluszek zużywają Wasze pociechy? Bo Franek przerabia ogromne ilości. Szybko wyleczyliśmy się z firmowych Pampers na rzecz pieluch z sieciówek bo to kompletnie nie miało sensu, jeśli zmienialiśmy je czasem co kilka minut:) Swoją drogą odkryliśmy, że Pampersy strasznie walą chemią.
 
Wiecie ta moja depresja chyba bardziej zwiazana jeste ze sprawami fibansowymi.. Ale dzis eS. Byl na rozmowie kwalifikacyjnej i zadzwonił po niej bardzo zadowolony teraz wraca a ja czekam aż mi wszystko opowie :) i tez jestem optymistycznie nastawiona :)


Xenian co do pieluch to my kupiliśmy pierwsza paczke pampersów 76 sztuk bo byly z tym wycięciem na pępek.. I z niej zostalo nam jeszcze ok 30sztuk :) ale następne mamy kupione babydream z Rossmana :) bo sa polowe tańsze.. :) a wiadomo ze na kupslo to szkoda pieniędzy skoro on te pieluchę nosi chwile.. Ewentualnie na noc będziemy pampersa zakladac bo sa ekstra chłonne, a niunio dlugo w nocy śpi..
 
reklama
sofi gratuluje przytulam mocno maleństwo wynagrodzi trudy porodu

ja pieluch nie liczę najlepiej kupa wchodzi w czystą :rofl2: używam z rossmana bo co chwila kupa na piersi to tak jest co karmienie to kupa

my dziś wyszliśmy do domu ze szpitala mamy się kangurować liczyć siku nie spać za długo max 3 godz inaczej budzić żółtaczka nam zeszła dobiliśmy do wagi urodzeniowej
 
Do góry