reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Justynka moze to tylko tak zwany baby blues - raczej nie groźny trwa ok 10-14 dni. Miałam go po pierwszym porodzie siedziałam sama z dzieckiem w domu, ono ciagle płakało a ja razem z nim. Myślałam ze juz zawsze tak bedzie i co ja sobie wogole wyobrażałam... Ale na szczęście u mnie przeszło po ok 10 dniach. Bądź dobrej myśli i płacz ile chcesz to pomaga :) uwierz :)
 
reklama
Kasita, ją mam typowe zapalenie piersi z zastojem bolacym w jednej. Karmie Malego żeby sie rozeszlo ale nic z tego. Oproznia calutka pierś a zgrubienie zostaje. Budze go co 2 h na karmienie, także nocka super :-( on też marudny bo mu rytm rozregulowalam. A ile można brać tego paracetamolu? Bo ją bym musiała co chwilę, ponad 38 mam cały czas :-(

Ciekawe jak Sofi, czy udało sie jeszcze wmarcu :-)
 
Bachuta niby normalnie mozna brac czyli na ulotce masz ze 2 tabletki co 4 godziny - ja brałam tak co 8 godzin bo co tyle było mi potrzebne, ale moja lekarka mówiła zeby brac spokojnie tak jak w ulotce.
Ja niby nie mam typowego zgrubienia, ale jak nawet Nicola opróżnia pierś to i tak ona taka jakby nabrzmiała zostaje. Jak porównuje do drugiej to jest prawie dwa razy większa.
Mi na razie na szczęście objawy typu gorączka. Dreszcze, bóle głowy masakryczne ustały po antybiotyku ale zaczerwienione na piersi zostało także nie wiem sama czy antybiotyk pomaga tak na 100% przekonam sie za 4 dni.

Sofi?!?! Jesteś Marciweczka czy jednak kwietniowe bobo?!?! :)
 
Kasita ale Rafalek jest zlotym dzieckiem... Śpi ladnie a jak nie śpi to tez nie placze.. Nie wiem co jest ale mam w sobie takie skrajności ze szok..

Sofi gdzie jestes
 
Justynka to normalne. To typowy baby blues. Przechodziłam i po Zuzi i teraz. Ryczysz bez powodu rozchwiana jesteś w głowie kotluja się różne myśli przejmujesz się wszystkim ... kochana to hormony z reguły blues łapie po powrocie do domu i trzyma tak do ok 2 tyg po porodzie ... to tak z mojego doświadczenia :) nie martw się przejdzie Ci :) organizm się ustabilizuje i będzie ok :)

Sofi halo halo :)
 
No wlasnie. Sofi?????
Justyna jeśli to baby blues to pojawia sie niezależnie od zachowania dziecka! To hormony, biologia i trzeba przeczekać.
 
reklama
Moja mala urodzila sie dzisiaj czyli 1.04 nie chciala wczoraj wyjsc. Mialam bardzo ciezki porod kleszczowy. Pozniej lozyako nie chcialo sie okdleic i musialam isc pod narkoze zeby mogli je ze mnie wyciagnac. Rodzilam dokladnie 24 godziny. Ale mala juz jest ze mna. Ma 50 cm dlugosci i wazy 3340 gram. Moja mama Zosia.
 
Do góry