reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Ciekawe jak tam Sofi :) ... może już po? I doznaje właśnie najwspanialszego uczucia na świecie jak położna/ lekarz kładzie maleństwo na brzuchu :-D ajjj bym chciała jeszcze raz to przeżyć ... :-)
 
reklama
Powodzenia Sofi!!!!! Daj znać po!
Dziewczyny a ja mam nawal czy zastój. część jednej piersi jest nabrzmiała i boli. I gorącZka 39.5. Nie do zbicia.Jakieś sprawdzone sposoby? Ehhh, ciągle coś....
 
Bachuta, tez mam zapalenie piersi :( gorączkę miałam dwa dni ponad 38 i dreszcze i głowa strasznie mnie bolała - jedna wielka masakra :( dostałam antybiotyk na tydzien i zobaczymy. Biorę od wczoraj i od razu lepiej sie czuje. Powodzenia
 
Kasita, to widzę że jedziemy na tym samym wózku. Ją fo jutraa mam sie wstrzymac I jaj będzie dalej temperatura to antybiotyk :-( czuje sie strasznie źle. A jak sobie radzisz? Kapusta itd?
 
A ja mam chyba depresje.. Mam nadzieje ze mi przejdzie...

Fizycznie juz wszystko jest dobrze, ale psychicznie jestem jakas rozchwiana.. Ciesze sie z dzidzia , ale mam ochotę wsiąść go na ręce i tulić.. Placze przy tym.. ES. Tez przytulam sie do niego i ryczę.. A tak po za tym nic mi sie nie chce , a jutro ma przyjść położna z wizyta domowa ..
 
Kasita a bralas coś na zbicie temp? Co i ile?
Justynka to chyba hormony - też wczoraj taka byłam. Chyba że to gorączka sie zaczynała...
 
reklama
Bachuta tak brałam 2 paracetamole jak tylko temperatura wzrastała powyżej 38 stopni. Ja miałam straszne dreszcze, od wczoraj wzięłam juz 4 tabletki antybiotyku i oprócz tego ze pierś mnie trochę boli to czuje sie jak nowo narodzona :)
Kapusty nie przykładam bo ja nie mam zastoju takiego ze zgrubieniem, ja mam takie jakby naczynka popękane na piersi i jest bardzo zaczerwieniona.
Wieczorem biorę ciepły prysznic i polewam i masuje piersi aż do momentu jak mleko zacznie samo wyciekać i to przynosi mi ulgę.
A jak to jest u Ciebie?
 
Do góry