reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Dziewczyny mam pytanie. Jaki zapach powinny mieć te odchody poporodowe (co za okropna nazwa)? Cuchnace nie powinny być, ale takie o delikatnym nieprzyjemnym zapachu, podobnym do miesiączki są ok? Sorki za obrzydliwy temat :-\

Justynka, jak tam Wasze karmienie? bo moj Maluch dalej ma kłopoty że zlapaniem piersi bez kapturka, więc ciągle próbujemy, ale za każdym razem sie złości albo obraża i nie chce dalej jeść jak zdejme ten kapturek :-(
 
Buchata to co się occzyszcza wonią jak miesiaczka tylko jest tego wiereeeercej..

Co do karmienia to jemy przez kapturki.. I nie ma problemu.. Uciążliwe jest tylko wyparzanie ich.. Ale tak to ciągle ich uzywamy...
 
Bachuta, co do połogu to według mnie jak zmieniasz podpaski czy idziesz do toalety nie powinnas czuć żadnego zapachu. Ja po poprzednim porodzie kiedy tylko zaczęłam wyczuwać lekki ,,smrodek" poszłam do lekarza i okazało sie ze to zapalenie i brałam 2 tygodnie antybiotyk, bo to podobno bardzo niebezpieczne.
Pozdrawiam
 
w artykułach nazwają to "słodkawym zapachem". generalnie sama krew ma swoistą woń. + bakterie z pochwy, to może dawac mało przyjemny zapach. ale nie może byc to smród, czy "zapach" zgnilizny.

Michałowi ciągle kukut nie odpadł:baffled:.

Filip czeka z tatą na izbie przyjęc w szpitalu :-(. sobota/zmiana dyżurnych lekarzy/nie chce im się.
 
No to już nie wiem czy może być jakiś zapach czy nie... Kasita pisze że zupełnie nie, a Wy macie jakiś? Taki delikatny, ale jednak?
Justynka, a udaje Ci sie w trakcie karmienia zabrać mu ten kapturek?
I czy koniecznie trzeba karmić za jednym razem z obu piersi?
 
Bachuta, ja nie czuje żadnego zapachu. Pewnie jak sobie wąchniesz podpaske to cos czuć - nie wiem nie sprawdzałam :) ale jak mowię ja zaczelam czuć najpierw lekki zapach taki nieprzyjemny, z dnia na dzien bardziej wyczuwalny. Po 2 dniach poszłam do lekarza i tak jak mowię 2 tygodnie antybiotyku... To było 2 tygodnie po porodzie.
 
Bachuta każdy organizm jest inny ... ja też czułam delikatny zapach zwłaszcza na początku ale tak jak dziewczyny piszą to nie może być zapach zgnilizny czy po prostu smród ;-) myślę że nie ma co wpadać w panikę poobserwuj się :-)
Zmieniaj często podpaski i za każdym razem podmywaj się np tantum rosa (mi pomagało zawsze) jak nic się nie poprawi to do lekarza :)
 
Ostatnia edycja:
O taaaak tantum rosa to wybawieeeeenie! :) Buchata krew ma swój zapach jak Elżbietka pisze.. I zawsze cos bedzie czuć.. Ale im intensywniejsze tym trzeba bardziej to kontrolowac.. Wyluzuj.. :)

Rafałek ma dzis 6 dni a ja ciągle odczuwam skurcze w prawej nodze.. Mam nadzieje ze to nie wyszedł mi jakiś ucisk na nerw.. Bo zwariuje ;)
 
reklama
Do góry