reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

a może dwa w jednym podłapała niewolnika w służbie zdrowia jak by nie patrzeć najbardziej zdesperowana wydaję się być tyle razy próbuje rodzić a tu nic ;-):-)
Aż z wrażenia litery na telefonie się jej źle poukładały:rofl2:

Oj Elżbietko wiem że marzec dopiero jutro ale nie musiałaś się tak poświęcać i czekać w dwupaku
Justynka oj służy Ci służy ;-):cool: mieszkanko a jak tam Twój kochany rączki lepiej, co do przepowiedni to sobie ustaliłaś że w 38 rodzisz mi pasuje
Widzisz ja tu mogę gadać a Elżbietka i tak się nie słucha

Boże ja dziś padam ponarzekam sobie trochę rano o 10 wyjazd do miasta w poszukiwaniu bamboszków i butów na wiosnę do córy ale akcja zakończona sukcesem
mam wrażenie że nogi do du.. mi wejdą a kręgosłup mi wyjdzie wygięty drugą stroną
jeszcze trochę remontowo podziałałam poukładałam w szafach
ale pierwszą noc w nowym pokoju mamy za sobą
niby niewielka zmiana z pokoju na dole przenieśliśmy się na piętro a córa tak przeżywała że szok nie mogła usnąć niby cieszy się że ma większy pokój ale przyszła i mówi za ciemno i że chce spać na dole zobaczymy jak dziś pójdzie
 
reklama
Z@t, dawaj znać! Ciekawe co to za masaż ;)

U nas szczepią hepavaxem, a my po konsultacjach ze znajomą lekarką zdecydowaliśmy się na kalendarz szczepień z NFZ - także to, co dają w szpitalu - bierzemy :)
 
Leze juz na porodowce skurcze dramat ale daje jeszcze rade .many sale oddzielna .masaz to takie masowanie ugniatanie szyjki ake na wizycie juz bylam taka skurczowata
 
Elżbietka, Sunajka oj służy służy:D ale tacy niewyspani dzis jestesmy,normalnie jak za czasów produkcji Rafałka:p hahaha.. Jakies szaleństwo straszę :) wstapila we mnie ostatnio jakaś dziwna sila :) eS. Z reakami juz o niebo lepiej.. Od poniedIalky wraca juz do pracy.. No kto mi bedzie obiadki teraz gotowal ;( :p???

A tak z innej beki.. To dzis zakupy powyplatowe .. Pyszny obiadek.. Nareszcie spakowałam wreszcie torbe Rafałka i dopakowałam swoja.. No w końcu za pare godzin marzec!!! Można juz rodzic! :p Jutro jedziemy do mojej mamy na obiad i przy okazji zabieramy wreszcie z garażu łóżeczko dzidzia.. Wiec dzis poprasowalam pościel, przescieradelko.. Naszykowalismy materacyk jutro juz wszystko będzie ustawione i gotowe :)


Z@t!!!!!!! Masz urodzić w końcu , bo klapsa dostaniesz!!! :) kciuki juz mnie bolą!! :p :* czekamy na Gosie..
 
powodzenia z@t ! mysl o dzidziulce i na pewno dasz rade :* to Ci doda sily , juz niewiele zostalo i bedziesz trzymała swoj skarbek w rekach ;)
 
reklama
Do góry