reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
no to do dzieła :-) rodzimy!!!!!!!! :-D

Z@t miałaś ZZO? Bo o kroplówce pisałaś.. a wcześniej również o tym, że chcesz zzo :tak::tak: .... pytam bo też się nastawiam przy tym porodzie na znieczulenie... i nie wiem czy warto, czy duża różnica i w ogóle... :tak:
 
Z@t gratulacje!!! No to Gosia się uparła na lutowa datę jeszcze ;-)
Dużo zdrowia dla Was obu.

Ja tak się przejęłam porodem Z@t i pierwszą marcową datą, że chyba miałam puerwsze skurcze przepowiadajace. Choć mogła to być też tylko moja bujna wyobraźnia ;-)
Coraz bardziej chcę już być po a z drugiej strony znów łapie mnie strach przed porodem i bólem...
 
Rurka podali mi zzo bo mdlalam:eek: o 22:15 a o 22:34 urodzilam takze sieczka; ale tyn razen probowalan walczyc ze skurczami aktywnie ale bol z kazdyn kolejnym mnie pokonywal...potem dlugo czekalan na anestezjologa i w koncu jak bol powoli zaczal mijac kolo 22:25 poczulan mega parte i zaczela sie druga faza ktora swoja droga bardzo bolala; myslalan ze mnie rozerwie ale teraz za to bez naciecia bez ran smigam jak mlody bog:)
Polecam zzo, tyn razen sposob podania to byl majstersztyk, znieczulilo tam gdzir treba , poptzednio albi nog nie czulam albo tylko bolu po jednej stronie. Teraz gdybym mogla nacieszyc sie tyn znieczuleniem dluzej to moglbym tak rodzic do dzisiaj. U mnie jednak pomiglo stanie na rozwarcie i siedzenie po turecku; rozwarcie nie chcialo isc:banghead:
 
reklama
Z@t- gratuluję!!! Tyle się martwiłaś i miałaś kłopoty, a tu już:) Maleństwo takie. Ja to nawet ani jednego ubranka takiego małego nie mam:)

Czy Wasze brzuchy się obniżają? Mój absolutnie nie. Mam tyłeczek wypięty pod samymi żebrami. Wyglądam jakbym połknęła skrzynkę: pod biustem półka a potem kąt prosty i spad. Dół brzucha całkowicie luźny i miękki za to góra twarda jak kamień. Mój syn ewidentnie się nigdzie nie wybiera:D

Dziś pierwszy raz od kilku tygodni zaszaleliśmy z M. Chociaż z takim brzuchem to zdecydowanie za mocne słowo:p Wzięłam sobie do serca Wasze rady na temat zmiękczania szyjki tą metodą, ale jakoś się póki co nic nie dzieje;) Chociaż mam termin na 20 marca, więc jeszcze teoretycznie mam czas:)
 
Do góry