reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

xenian, ja nic nie biorę, jeśli chodzi o witaminy. kupiła jakis czas temu (chyba femibion), ale jak wezme raz na tydz to dobrze.
częściej biorę ranigast.
okropnie męczy mnie zgaga. żadne dietetyczne triki nie pomagają. spanie na poduszce tez nic nie daje, zwłaszcza że zgaga dokucza również w pozycji pionowej:baffled::baffled::angry:.
co do tranu, to nie wiem czy coś takiego jak ciążowy tran istnieje (poza pojęciem marketingowym). nie wiem jaki to ma skład - sprawdź zawartość wit A, bo tej nie wolno przedawkować w ciąży.

z@t, ja bym chciała zobaczyc chociaż minus 0,1 kg:-D. a tu ciągle + i +:crazy:. i wcale dużo nie jem.
no ale cóż... kruszynki to ja nie urodzę raczej ;-). wagi poniżej 4 kg się nie spodziewam.
 
reklama
ja tez witamin prawie nie lykam. sa duze i mam problem z ich polknieciem. normalnie beltam to w ustach i moze za 3 podejsciem sie udaje. dlatego coraz rzadziej probuje. ale za to odzywiam sie az za dobrze wiec pewnie dostarczam co trzeba. a na wage to sie juz boje nawet wejsc zeby sie nie zalamac.

ja sie nie moge doczekac wkoncu szafy w sypialni. ciagle cos wypada, ze nie ma kiedy kupic i zmontowac sypialni. i wciaz ciuszki Teosia tworza wielki wal na kolysce. a chcialoby sie powoli to uprac i ladnie ulozyc. zeby miec caly czas jasny obraz co posiadam. a tak to tylko raz na jakis czas zasypuje tym sofe i ogladam.
a wcz przyszla z duzym opoznieniem ( zaginela w drodze) taka cos a la wanienka do zlewu. spodobala mi sie koncepcja czegos takiego a jak sie sprawdzi to sie okaze. mozna dzidzie w tym myc do ok 6 m-ca. wygkada fajnie i nie trzeba by byo sie sxhylac nad wanna. no i po wyjeciu ze zlewu jest plaskie i mozna powiesic na scianie wiec nie zajmie duzo miejsca. a jak Dzidz wyrosnie chcemy kupic zwykla wanienke z ikea.
jeszcze poluje na przewijak na lozeczko, statywy i baldachimki na lozeczko i kolyske ( wiem, ze sa zbedne i ze sie kurza, ale mam taka fanaberie i zamierzam ja spelnic) :)


a poza tym u nas zimno, ale slonce prazy ostro. az przyjemnie patrzec za okno.
 
Witajcie,
Ja ostatnio pytałam gina o witaminy to powiedział że dha w zupełności wystarczą, także tylko pregne dha łykam i to nie codziennie bo zapominam.
 
My po wizycie szyjkę mam na granicy normy muszę dużo odpoczywać i nic nie dźwigać.
Co do spadającej hemoglobiny z 12,2 na 10,5 dostalam tabletki szelazo + SR
Oczywiście zas mialam studentów eh masakra z nimi strasznie mnie stresuja.
Dziś przyszla nowa pralka tam ta nam się zepsula zas wydatek byl nie oczekiwany jak nie lodówka to zas pralka oby piekarnik się do marca nie zepsul.
 
Dziewczyny.. Jak ja dzis cierpie.. Nalazilam.sie w.pracy dzis i tak bqrdzo boli mnie na kosc ogonowa i paralizuje mi czucie w nogach .. Tez tak miewacie???
 
Aknytsuj oszczędzaj się, czas zwolnić. Mi kość nie dokucza Ale krzyż ze aż miło:-S
Mamusia nie cierpię takich niespodziewanych wydatków. Moja pralka skończy zaraz 3 lata a to ponoć dla nowoczesnych pralek już późna emerytura.
Kropelka musisz sobie sama poprobowac różne gadżety. Ja byłam straszna, kupowałam wszystko co dla dzieci wymyślili a potem one z tego wyrastaly i ja te prawie nowe sprzęty musiałam oddawać. Tosi już wogole nie kupowałam wanienki tylko kapalam w normalnej wannie, no ale fakt, trzeba się schylać:-S
 
Najgorsze jest to ze jeszcze nie moge sie zwolnic w pracy.. Jeszcze mam tam troche roboty.. To straszne .. Eh.. Czyli musze jeszcze troche pocierpiec... :p
 
reklama
10806479_977324482281338_2469488649451923663_n.jpg kapcie dla mojej ksiezniczki
 

Załączniki

  • 10806479_977324482281338_2469488649451923663_n.jpg
    10806479_977324482281338_2469488649451923663_n.jpg
    26,3 KB · Wyświetleń: 36
Do góry