reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Krropelka witam ja ten sam kierunek ;) a tez nie kumak chemii choć mialam dobry ;) ja zas wole sprzatac niż gotować możemy się zamienić :p
Mój maly ma zapalenie pluc,wiec nadal siedzimy w domu.
Co do zakupów ja dla malej nic jeszcze nie mam nie ma kiedy gdzieś pojsc. Jeszcze tydzień i polowkowe :D
W poniedzialek wyniki posiewu może teraz cos dadzą aby bylo lepiej.
Wy tez odczuwa cię ruchy na dole brzucha? Syna czulam w brzuchu w sumie caly brzuch mu chodzi a teraz kopniaki czuje na dole. IDE spać życzę jutro udanych wizyt i aby każdy dziś się wysp al ;)
 
Sunajka dzięki za podpowiedź z tym prenalenem bo cytrynka plus miód juz za podałam i tak średnio.

Zgutek tak masz rację ja znów chora jak nie owsiki plus roztruj żołądka to teraz to . Powiem szczerze ,że mam już serdecznie dosyć.

Kradz dziękuję staram się działać tymi naturalnymi sposobami ale nie wiem czy mi przejdzie.

Kolorowych snów kochane
 
mamusia1987 ja bym z mila checia weszla w taki uklad. nienawidze sprzatac. a juz teraz to w ogole mi sie potwornie nie chce. w sumie moj M duzo robi w tym kierunku, ale nie chce by robil wszytsko, bo i tak pracuje za mnie i za siebie. no i ze srodkami chemicznymi to on za bardzo nie moze bo alergik. ale gotowac i piec lubie bardzo.
a tak w ogole to spalam dzis w nocy jak dziecko :-). polozylam sie jakos po 23 i pomijajac jedna wizyte na siusiu to soalam do 7.45. odrazu swiat inaczej wyglada. no i jeszzce za oknem slonce wiec tymbardziej. ponoc nawet przymrozek mamy, bo juz kolezanka mi doniosla ( wybrala sie do pracy w bluzie i kamizelce i sie zdziwila.
no nic. ide podjesc troche serniczka.
 
MisiaMonisia gratuluję synusia. Chyba chłopcy u nas na forum w znacznej przewadze jednak. ;-)

Krropelka cieszę się, że miałaś lepszą noc. :tak:

U nas dziś trochę pracy od rana było. Myłam okna, przebrnęłam jakoś przez to, a tak mi się nie chciało :szok: mąż za to wstawił drzwi, poprzykręcał gniazdka i takim sposobem zakończyliśmy remont!
Nawet z tej okazji polało się Piccolo :-D
 
Ja też jutro mam USG:D:D:D Doczekać się nie mogę po prostu. Zwłaszcza, że dziś znajoma miała USG i dziecko się odwróciło i nic nie pokazało;/ A to już ostatnie badanie w ciąży więc tym bardziej mam nadzieję, że się dowiemy:D

Z dobrych, a nawet świetnych wieści- nasza oferta została zaakceptowana i kupujemy dom, który się nam podoba, w fajnej dzielnicy, blisko do pracy i nie wymaga żadnych remontów poza odświeżeniem ścian. Teraz papierkowa bieganina się zacznie. Trzymajcie kciukasy, żeby wszystko doszło do skutku:):):)
 
Xenian, no to trzymam kciuki żeby się Bobas ujawnił w takim razie :-)
Fajnie, że się Wam udało z tym domkiem! :tak: Oby reszta załatwiania poszła gładko i szybko.
 
reklama
Misia Monisia super gratuluje chłopcy u nas królują na forum
Mamusia trzymam kciuki za wyniki posiewu, ja za to z Humana jestem kiepska :-)
Karola3222 zdrówka
Kropeleczka to dobrze że pospałaś ja dzisiaj też
Xenian super z tym domem wyszło, oczywiście trzymam kciuki za wizytę
Padam bo dzisiaj mój dzien pracy zakończył się godzinę temu więc teraz serial i sen
Do jutra
 
Do góry