reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
dzień dobry mamuśki!!!!!

ja dzisiaj na tydzień jadę(hii,hii całe 8 km)do mamy,bo wyjechali nad morze i muszę się zajmować 3 dzieci... z czego 2 w okresie buntu....może mnie nie wykończą!!!

lecę sobie kawkę zrobić..śniadanko już zjadłam!!!
nocka taka sobie...parę razy się przebudziłam no i pobudka 5..standard.....

miłego dnia
 
Dzień dobry Brzuchatki,


U Mnie pięknie słonecznie więc zapowiada się przyjemny dzień, znów oglądam go na razie zza krat w pracy. Oby u Was też było pięknie słonecznie, zdrówka wszystkim chorowitkom.

Kordosia ja właśnie też nie kupuję gazetek ale teraz pokusiłam się i kupiłam teraz nie pamiętam tytułu ale znalazłam parę ciekawych artykułów. Teraz chciałabym sobie kupić ksiązki pierwszą o ciąży a potem kolejne takie właśnie opisujące pierwszy rok życia, dziewczyny pisały tytuły więc popatrzę na nie.


Karola zdrówka bidaku ale masz przejścia z tym szpitalem współczuję.


Heven trzymam kciuki żeby Cię ta trójka nie wykończyła
 
Dzień dobry :)

U mnie dzisiaj noc przespana! W końcu :)

Heven powodzenia z tymi dzieciakami:) obyś za dużo nie musiała się denerwować.

Kasikz kciuki za wizytę! Daj znać po.

Żgutek u mnie też dzień zapowiada się słonecznie.

Dzisiaj czekam na dwóch kurierów jeden z paczką od everydayme i pastami blend-a-med do testów, a druga z moimi zakupami dla Róży. Leżaczek, mata i karuzela do łóżeczka! Zestaw używany, ale na zdjęciach wyglądał, że nie jest zniszczony. Czekam, więc z ciekawością, tym bardziej że na aukcji udało się kupic za 136zl z wysyłką!
 
Dzien dobry!

Karola, dobrze, że jesteś. :)
A propos - gdzie kartagina i sunajka?

Patrycja, dobre, co nie? ;)
Kasikz, no to trzymam kciuki! &&&
Heven, tylko ich nie pozabijaj! :D

Ja będę miała nerwówkę dziś na uczelni, mój ostatni dzień w komisji stypendialnej. Nie mogę już tam pracować, za dużo stresu, ludzie chyba jeszcze nie ogarnęli, że jestem już w połowie ciąży i jednak potrzebuję trochę spokoju. A tutaj wieczne darcie japy. Dobra, bez szczegółów, w każdym razie o to chodziło w piątek.
Adam chce mnie zabrać dziś na mój ulubiony makaron, także nie spisuję dnia na straty. :)

Buziaczki dla Was i Waszych lokatorów brzuszkowych! :) :*
 
Natalia rewelacja! Ale jak pomyślę ile to ma kalorii haha szczególnie jakby jeszcze dodać do tego masę kajmakową, ale cóż trzeba się rozpieszczać :p przygotuję sobię taki słoiczek dzisiaj. Udanego i spokojnego dnia w takim układzie!

Też zastanawiam się co dzieje się z dziewczynami, których kilka dni nie ma. Cześć zniknęła już bardzo dawno jak charlize czy rurka :(
 
Witam dziewczyny :happy2:
Rurka chyba w zeszłym tyg się odzywała. Charlie faktycznie długo nie widziałam.
A ja dziś odpoczywam, małemu już lepiej po tej alergii i idzie do przedszkola :-D
Kasik, powodzenia &&&
Heven, nie daj się wykończyć :-)

Tydzień do połówkowego.... jak ten czas leci :-p
Miłego dnia!
 
reklama
Witam się również :) u mnie na odmianę trochę deszczowo, ale da radę wytrzymać grunt, że nie jeste zimno, a w dzień ma być 20 stopni. No i cieszy mnie fakt, że półówkowe już w przyszłą środę. Ewa będę trzymać kciuki! Oby tylko wszystko było ok.

Karola, Ty to masz przeboje z tym brzuchem, oby teraz było tylko lepiej!

Natalia cierpliwości ! Dobrze, że to już ostatni dzień, u mnie też czasami nie kumają, że to połowa ciąży już...

Patrycja u mnie też już co raz lepiej z tym spaniem ! Zobaczymy jak to będzie jeszcze w tym tygodniu :)

Żgutek a Ty kiedy uciekasz na zwolnienie? Chyba już niedługo co? :)

Kasik kciuki za wizytę !!!

Heven dasz radę !!! Dobry trening na przyszłość he he

Miłego dnia mamuśki !!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry