reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Dobry wieczór Brzuchatki

Kradz cieszę się że i u Ciebie wizyta udana i damulka grzeczna była ha ha.

Sealpup kazał w poniedziałek zadzwonić jeśli będę dalej tak się czuć i jak coś to może szybciej to zwolnienie.

Konwalianka trzymaj się i zdrówka dla Tymka. Jedzeniowo: Ja dzisiaj cały dzień prócz śniadania stołowałam się u teściów była moja ulubione cebulowa z boczkiem i pomidorami i majerankiem, były polędwiczki w sosie z suszonymi pomidorami, było jeszcze drugie mięsko na pewno wołowinka w brązowym sosie własnym, potem ciasto z aronią i wiśniami. Na kolację leczo, krokiety z grzybami, sałatka warzywna więc zapewne już mój -1kg wrócił He He.

Ja soczewek nie noszę próbowałam ale mam astygmatyzm i tak jak Ana różny na jednym i na drugim oku, więc musiałam na pół roku kupować kupiłam dwa razy ale po 2 h wyciągałam bo miałam tak jakby uczucie, że zaczynają mi czymś porastać mimo nawilżania. Ubieram jedynie na narty.

Dobranoc
 
Anulka fajnie,że się odezwałaś :-) Udanego urlopu życzę :-)

Ja zmykam spać.Mam nadzieję,że dzisiaj obejdzie się bez bólu głowy.

Pomacam się jeszcze po brzuszku może dzidzia da o sobie znać :-)

Dobranoc :-)
 
Żgutek, moja Damulka to nawet za grzeczna była :-) Oby po urodzeniu tez była taka grzeczna jak na badaniach :-D
Jakie pyszności dzisiaj u tych teściów, nie dziwię się, że +1 na liczniku :rofl2:

Iman, czujesz już ruchy? Ja nadal czekam i już się doczekać nie mogę;-)



Przy normalnym widoku stron właśnie nam stuknęło 600! Kto opija ze mną sokiem ? Mam tymbarka z biedronki - pomarańcza z marakują :-D
 
reklama
Hej dziewczynki ale lecicie z tymi wpisami :-) chwilowo mnie nie było bo albo średnio się czuje albo jest trochę rzeczy do ogarnięcia. Szukamy na dodatek mieszkania większego żeby każdy brzdac miał swój pokój i może się udało :-) . Ale to okaże się w poniedziałek bo mają rozmawiać o naszej propozycji , jeśli się zgodzą to kupujemy :-). I mam nadzieje że się wprowadzimy do marca , bo jest stan deweloperski i trzeba wszystko robić od początku.
Tak ostatnio zrobilyscie mi ochoty na pomelo , że znalazlam w Tesco bo nigdzie nie było i wczoraj wsunelam całego :-).
Kolorowych snów kochane Buziaczki
 
Do góry