reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Ana, też taki hematokryt mam i wyczytałam że w ciąży to normalny poziom.

W ogóle witam się z łóżka wśród remontu, no zaczęliśmy. Od dziś spanie na materacu.
 
reklama
Dzień dobry :-)

Żgutek cieszę się,że wizyta się udała :-) Lekarz dobrze powiedział odoczywaj :-)

Kradz gratuluję wizyty. Ahh te wstydliwe dziewczynki ;-)


Ja miałam okropną noc. Zasnęłam kolo 20.30,obudziłam się przed 23 z takim okropnym pulsującym bólem głowy :-( Próbowałam masować głowę ale to nic nie dało :-( Myślałam,że mi głowę rozsadzi. Musiałam wziąć Apap bo innych tabletek nie było.

Czy można brać Apap w czasie ciąży?
 
Cześć Marcóweczki!

Witam się pracująco od rana, ale dziś tylko do 13.00 i do domku.
My na obiad dziś spaghetii, a potem imprezka - jedziemy na urodzinki chrześniaka Seby :happy2:

Dziękuje Wam za gratulacje. Mąż zachwycony, że będzie córcia, babcie i dziadek również szczęśliwi. Ale jeszcze się nie nastawiam, bo dla mnie za mało jednoznacznie stwierdził lekarz. Powiedział, że on raczej widzi dziewczynkę. Także nadal nutka niepewności jest ;-) A już miałam nadzieję, że powie że na 100% to bym już powoli robiła listę zakupów :-D Będę się musiała jeszcze wstrzymać :rofl2:



A propos dziwnych imion, przed chwilą był u mnie pan o imieniu Czulian :confused:
 
Ostatnia edycja:
Kradz, haha, Czulian! :D Ty weź sobie podejrzyj ten filmik, o którym wczoraj pisałam.
A u mnie ciacho w piekarniku, chtba zrobię polewę z białej czekolady. ;)
 
Udalo mi sie, dostalam soczewki! Poryczalam sie jak bobr, babka az wziela mnie na zaplecze. To cud, ze mi dali, bo okazalo sie, ze recepte owszem mam, ale na okulary! Nawet nie kazali mi od siebie zamawiac, po prostu dali mi dwie soczewki. Kurcze, wiara w ludzi mi wrocila! Ale jestem szczesliwa! :-):-):-):-)
 
Witajcie,
Dzisiaj sobie poleniuchowaliśmy do 10 :)

Anulka _marcowa udanych wakacji życzę

Sealpup super że się udało zdobyć soczewki

A ja dzisiaj jakaś zmartwiona wstałam, pełna obaw, nie czuję nadal ruchów, niby koniec 17 tyg, i nic. Co prawda z synkiem ruchy poczułam po 20 tyg. ale ponoć w drugiej ciąży powinno być szybciej. Jakiś czas temu miałam bulgotaniania jakieś a teraz nic, cisza. A jak jest u Was?
 
Dzięki Zarunia. Niestety mieliśmy tylko apap extra w domu mam nadzieję,że nie zaszkodziłam dziecku :-( Przez długi czas nie zamierzam brać żadnych proszków przeciwbólowych.

Przyjechała już moja siostrzenica :-) Już niedlugo będzie miała siostrę albo braciszka. Już bym chciała znać płeć swojego dziecka :-)
 
reklama
Hej u nas dzis piekna pogoda spacer juz zaliczony a teraz robimy z mezolem sushi;)oczywoscie dla mnie bez surowej ryby ze smazonymi.krewetkami i pelno warzyw i jajka!uwielbiam przychodza znajomi.i mamy wieczorek pelen pysznosci moze.ktoras chetna???;)milego weekendu!
 
Do góry