reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
O jezu, ile musiałam doczytać :)
Niektóre imiona na prawdę są straszne, rodzice z wyobraźnią, a dzieci potem pokrzywdzone. Kurcze, dzieciaki potrafią być złośliwe i dokuczliwe. Moim hitem jest Zara i Zoya (znajomi nazwali tak córki bliźniaczki), a z takich przeczytanych gdzieś to Tito, Eliot, Barabasz, Kain, Abel, Mohamed i parę innych... Tragedia i współczuję takim dzieciakom. Ja chyba zmieniłabym imię po skończeniu 18tki.
My dla dziewczynki w sumie zgadzaliśmy się co do jednego imienia - Nina. Podobało nam się. Ale dla chłopca za cholerę nic nie mamy :p
Anulka_ marcowa, czemu ja dopiero teraz się dowiaduję że ty tak pięknie rysujesz?! :) Mój J ma urodziny za parę dni, a takie dzieło byłoby fajnym prezentem. Wynajmę Cię w następnym roku :) :) :)
 
no to ja z sentymentu do psa dam na imię Pieson...a mój mąż powiedziała,że jak będzie syn to da na imię Bizon!!!!
kuźwa czy te matki pijane były..a kto w ogóle zarejestrował takie imiona????no i Kresencja..bardzo rogarnięta matka..przecież linea negra to powszechne zjawisko w ciąży..a jakby był syn to jak..Kresencjusz???mój mąż się na końcu wkurzył i powiedział,że takim rodzicom to powinni dzieci zabrać!!!

a na liście popularnych imion mojej Jagusi nie było!!!!też żadnej Jagny nie znam!!!

Anula a ja właśnie chcę portret..wyjdzie ci pięknie zobaczysz!!!z aktem byłoby gorzej...na mój nie starczyłoby Ci ani kartki ani ołówka!!!

Zarunia jeżeli chodzi o sąsiadów to możemy sobie ręce podać...szkoda słów...zadzwoń na straż miejską i po sprawie!!!!

Kasik biedactwo leż i się kuruj!!!!!!!

Żgutek jeżeli chodzi o bóle brzucha to u mnie to taki rodzaj jakbym miała brzuch oberwany po bokach na całej długości!!

a sikać mogłabym co 5 minut
 
mamusia, a w którym jesteś tygodniu? Mój lekarz na badaniu przezierności mówił mi, że dobrze, że mamy 12tc dopiero bo w późniejszym czasie dzidzia może być już duża i przezierność wyjdzie podwyższona. Jeśli np. masz dużego bobasa jak na swój tc to być może jest to powodem przekroczenia normy. No i ile Ci dokładnie wyszła ta przezierność? Jak pozostałe parametry? Kość nosowa na miejscu? Główka w przekroju ok? Myślę, że na razie nie martw się na zapas tylko zrób kolejne badania i miej na uwadze, że przezierność ponad normę nie jest gwarantem problemów. Na pewno wszystko będzie dobrze :) trzymaj się.
 
Mamusia...na innym forum jest dziewczyna,której NT wyszło ponad 5...załamała się...a urodziła zdrowego...ślicznego synka!!!!głowa do góry jest tak jak dziewczyny piszą!!!
 
reklama
Do góry