reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Druga wizyta tez ok :)
Dostałam skierowanie na wszystkie badania krwi i moczu zrobię je dopiero 25.08 bo do 26.08 mam l4.
Kolejna wizyta 27.09- maleństwo ma 1,34 cm i chowa się na górze pęcherza;-)
Prenatalne mam 09.09 :tak: u nas kosztuje 180 zł uff wszystko w porzaku dziękuje za kciuki :-)
haven l4 możesz wysłać pocztą do 5 dni roboczych musisz dostarczyć zwolnienie do pracy.
 
reklama
Generalnie w cenie masz dużo zagwarantowane Micela jednak ostatnio czytałam ze z ta przeziernoscia nie jest tak hop siup,zwykły gin może ja zrobić ale czy ma do tego kwalifikacje? Grono specjalistów w tej dziedzinie jest wąskie bo chodzi tu o milimetry i umiejętność wykonywania diagnostyki. Mi ciągle przychodzi do głowy jakieś odrywanie się łożyska, w pracy troszkę się nanosze może nie są te ciężary duże ale suma sumarum.. Boje się też ze dzidziuś obumarl czy coś :/ albo mam mnóstwo innych wersji których nie chcecie przeczytać :(
 
Super dziewczynki , że u was i waszych skarbów wszystko dobrze :-). Teraz czekamy na kolejne wizyty i dobre wieści :-). Kochane co jest dobre na migrenę ???? Bo te pastyleczki typu spać , paracetamol itp. To mogę sobie w kieszeń w sądzić :-( . Mdłości plus migrena Tragedia :-(.
 
Micela w Polsce każda kobieta w ciąży ubezpieczona bądź nie, ma prawo do opieki, badan itd. Musisz to zaznaczyć przy zapisywaniu się w szpitalu na wwizytę bo wtedy po prostu inaczej się rozliczają z nfz
 
Patrycja, cudnie! To teraz masz dwa wątki do ogarnięcia, lutowy i marcowy, bo chyba z nami też zostaniesz? :tak::-D

Kasik, nie mogło być inaczej ;-)

Z@t, duża dzidzia :-) jakie to słodkie, że tatuś wzruszony... :happy2:

Salomii, Ana ma rację, nie możesz wyobrażać sobie najgorszych scenariuszy:no:, uwierz że wszystko będzie ok:tak: W marcu już wszystkie będziemy tulić swoje maluchy :-)
 
Salomii odrzuć te czarne myśli...ja w pracy też się nadźwigałam i to były konkrety,ale jest ok!!!!

super wiadomości odnośnie wizyt..jak ja lubię czytać takie wiadomości...super:-)
a jak się pozbyć metalicznego posmaku?????blee
 
reklama
Super wiesci dziewczyny,ciesze sie ze fasolinki zdrowo rosna ;-) az sie nie mige doczekac kiedy zobacze swoja fasolke :-)
Przeziernosc karkowa robi sie do 14tc wiec micela ​na pewno zdazysz je zrobic ;-)
Salomii Ja mam podobne mysli czasem ale postaraj sie odgonic te mysli i zacznij myslec pozytywnie,wiem ze ciezko to jest ale musimy bo, inaczej zwariujemy.
 
Do góry