reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
melduję się już po wakacjach!!!!!!było super tylko trochę męcząco...jak to w górach!!!!

Kasik trzymam za ciebie kciuki...moja kuzynka miała identycznie jak ty..też czekali!!!!a potem okazało się ,że owu się przesunęła i ciąża była młodsza o dwa tygodnie!!!!a teraz dzidzia rośnie zdrowo!!!!

ja mam wizytę w piątek...jak sie boję mam nadzieję,że zobaczę serduszko i będę mogła się cieszyć!!!
 
Zastanawiam się bo nadal czasem pobolewa mnie brzuch jak przed @ hmm ale podobno to normalne. ..
Kasik będzie dobrze. Dzidzia rośnie zastraszajaco szyvko i nawet kilka dni błędu w owulacji Może dać taką różnicę :) trzymam kciuki za was
 
Dziewczyny, ja też trzymam kciuki za wasze maleństwa. Wszystko będzie ok. Ale zobaczcie ile stresu już na początku, co?

w zasadzie to do końca przyszłego tygodnia już chyba wszystkie będziemy po pierwszym usg i w trakcie badań :-).
 
Kasik a ktore to juz twoje usg?ale zarodek widoczny?ile ma dlugosci?2tyg czesto sie zdarza ze owuulka byla pozno u mnie tez bylo napoczatku ze maly zarodek a potem dzidzia tak podrosla ze juz bylo wg ostatniej miesiaczki,takze przyrost powinien buc dziennie o 1mm a serduszka mogl jeszvze nie widziec w pierwszej ciazy dopiero w 8tyg dostrzegl gin takzr glowa do gory i trzymamy kciukie wszysykie za ciebie....daj znac!

Ja siusian czesto min raz budze sie w nocy a nad ranem przed 8 juz tez musze wstac pomimo ze syn jeszvze spi i ja miglabym pochrapac ale kibelek wzywa...
 
Zbieram się powoli bo za godzinę wizyta. Rzeczywiście jest stres, czy wszystko ok ale jak już będzie po to będę spokojniejsza
 
reklama
Witam was dziewczynki :-).
Super zdjęcia dzidziusiow :-). Gratulacje

A u nas co ???? Martwie się bo niby mam mdłości ale jakoś dziwnie się czuje :-(.
Kochane potrzebuje od was porady. Ciagle mnie ciągnie do fanty gazowanej . Wczoraj wypiłam lit fanty i dziś od rana znów to samo . A ja nie wiem czy mogę pic takie ilości i czy można pic gazowane w ciąży ???
A druga sprawa . Czy któraś z was ma takie dziwne kłucia w okolicach jajników. Szczególnie mam ten ból z rana takie kłucie zaraz po przebudzeniu jak bym miała skurcz jajników . Ale zastanawiam się może to dlatego , że śpie całą noc na brzuchu a niestety nie mam nad tym kontroli .
Trochę mnie to martwi a wizytę dopiero mam za tydzień w czwartek. Mam nadzieję , że jest i będzie wszystko dobrze .
 
Do góry