reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

No właśnie podstawy nie pić nie palić nie jeść surowego miecha i lusterka narażonych rzeczy wystarczy. Nie ma się co nakręcac ani też po stracie zastanawiać czy to nasza wina bo nie nasza nie jesteśmy patologia która ma za przeproszeniem w dupie ze nosi dziecko tylko chcemy tych maluszków i nie robimy nic przeciwko nim. Ostatnio czytałam ze w ciąży należy pić wodę, ostrożnie z sokami, kawy nie ewentualnie jakaś cienka herbatę :0 nie ziołowe bo mogą szkodzić :0 no błagam :0 pragnę spac 24 godziny na dobę jak mam się ratować? Moja koleżanka piła do 7 miesiąca redbulle :0 to do mnie nie przemawia wole spać w pracy tyle ze nie mogę więc mam problem ;)
 
reklama
Kasik ja biore luteine dopochwowo ale nie korzystam z tego aplikatora wydaje mi sie ze to tak jakos za głeboko by poszło a nie chciałabym czegos podraznic bo zapewne jak zobaczyłabym krew to bym sie przeraziła wiec nie uwzywam aplikatora radze sobie sama:-p
 
Salomii masz rację. Nie można dać się zwariować. Jasne, że trzeba dbać o siebie, ale i sprawiać sobie trochę przyjemności. Wczoraj wciągnęłam słoiczek grzybków marynowanych. Czy to zdrowe? Z pewnością nie, ale za to jakie pyszne. Dziś chodzą za mną frytki...
ja też nie mogę doczekać się usg... Jeszcze ponad tydzień... I pewnie pod koniec sierpnia badania prenatalne, którymi już teraz się stresuję.
 
Tak apropos używania kosmetyków i odżywek w ciąży to wydaje mi się ze nie jest to takie łatwe aby wywołać poronienie przez taką rzecz. Zauważcie ile k obiet na necie szuka sposobów na...kobiet młodych, po wpadkach, kobiet których nie rozumiem ale jednak daje mi to do myślenia jeśli chodzi o zachowanie rozsądku w ciąży.
 
wg mnie nie chodzi o poronienie a mozliwość spowodowania chorób płodu, wad rozwojowych... i tak zarówno w przypadku jedzenia nie chodzi o to, że niezdrowe a o to, że mozna się zarazić toksoplazmozą czy listerią... jesli chodzi o chemię to też na pewno są jakieś srodki, których używać się nie powinno...
Salomi... po stracie nie da się nie rozmyślać....mysli same krążą po głowie...
Natalia witaj :happy2:
 
Te wszystkie antycellulitowe mazie nie są wskazane ponoć, a te ciążowe od 4 mc choć nigdy nie używałam. Najlepsza jest zwykła oliwka dla dzieci na brzuszek, nawilża, natluszcza- jest super.z kremów używam nawilzajacych tylko loreala bo jestem alergiczka, albo tej serii ecco- naturalne, delikatne kosmetyki a cena nie zwala z nóg. Z przeciwzmarszczkowymi nie miałam jeszcze do czynienia. Wędzone tylko na gorąco, bo na zimno może być surowe, sery pleśniowe, typu feta - też odpadają. Owoce myte itd.
 
reklama
Co do sera feta, toteż spotkałam się z różnymi opiniami. Jeżeli jest produkowany z pasteryzowanego mleka krowiego, to wtedy nie zawiera on szkodliwych bakterii.
Ale może masz rację, lepiej czasem dmuchać na zimne :-D.
 
Do góry