reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Ja ostatnio miałam szał na ogórki, który dodatkowo nakręcany był przez wszystkich z otoczenia. Potykali mi wszelkie możliwe rodzaje ;) dzisiaj dla odmiany zajadałam się ciastakami z czekoladą - co akurat u mnie jest dziwne, bo nie przepadam za słodyczami.
 
reklama
Hej,

Kobita, ale super wypad mialas :) napisalam dzis maila do poloznej, oby udalo sie umowic nas usg w tym tyg :), powiem wtedy juz oficjalnie wszystkim...szczerze, to boje sie ich reakcji i nacisku na slub...
 
Kobita - fajny wypad... :-) no my teraz faktycznie z pijanych się możemy pośmiać :-D a co do brzucha.. to spokojnie ja naprawdę wyglądam już jakbym była w 4/5 miesiącu!!!:szok: i wcale nie przesadzam!!! zresztą w poprzednich ciążach podobnie było... tylko troszkę później mi ten bebzon wyskakiwał. Z każdą ciążą sukcesywnie coraz szybciej go widać...:-D

A co do smaka... teraz to ja niczym nie pogardzę... a najlepiej na zmianę słodkie z kwaśnym :-p

Micela... a co do ślubu... to wasza sprawa przecież.. jeśli nie chcecie ślubu to nikt nie powinien was zmuszać.... ja tam znam wiele par które od lat żyją bez ślubu i jakoś nie są mniej szczęśliwi od tych zaobrączkowanych :)



W środę wizyta a ja już jajo prawie znoszę ze stresu... spać nie mogę.... o matko.. nikt nie mówił że będzie lekko ale nie sądziłam ze aż tak będę to przeżywała...
 
Ostatnia edycja:
Rurka, ale wiesz dziadkowie rodzice..im sie nie da przetlumaczyc, ze przynajmniej na razie niechcemy brac slubu ehh mam nadzieje tylko ze uda mi sie umowic w tym tyg, nie moge sie doczekac :) rurka wyobrazam sobie jak sie stresujesz oby byly 2 maluchy
 
Rurka kciuki mocno trzymam i też się nie mogę doczekać wieści od Ciebie czy dwójka tam sobie rośnie:-)
Micela ja wiem jakie to trudne wytłumacZyć otoczeniu o tym że chcecie na rAzie bez ślubu. Ja zaszlam w ciążę i od początku wiedziałam że mój były m nie chcę ślubu, ale otoczenie, szantaż mojej mamy która nie odwiedzi nas bo mieszkamy bez ślubu i tak w 7 mc mój mąż poszedł na sciecię do usc.na zdjęciach nawet widać jego minę...to smutne ale byliśmy zupełnie inni.jest po prostu do bólu porządnym facetem i nigdy by mnie z tym samej nie zostawił. Walcz o siebie micela i nie pozwól wmawiać sobie że coś jest dla Was lepsze.
 
Witam po kilkudniowych wojazach :) jako ze u mnie jest ostatnio upał (cud,cud) wzięłam po tygodniach tyry dwa dni wolnego i pojechaliśmy pod namiot oraz do Lillehammer :) po drodze są dwa popularne parki rozrywki dla dzieci wiec mała wybawiona setnie :) my też choć my się też lekko umeczylismy upałem :0
 

Załączniki

  • 1406532718699.jpg
    1406532718699.jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 27
Norweski troll pozdrawia :) tylko naszego psiora brak zapewne fotograf wypadu go trzymała :) nie ma mnie na ani jednym zdjęciu! Nie odniosę się personalnie bo czytałam też po lebkach nieco. Dziewczyny super ze wizyty wyszły Wam poprawnie i wiele widziało maluchy, póki co mamy tylko jedna stratę uff na poprzednim forum na tym etapie było już ich dużo. Ja puki co objawy niejednoznaczne tak więc nie wiem czy dzidziuś nie wygasł gdzieś tam po drodze, nie mam pojęcia kiedy i jak będę miała jakieś usg Powinnm mieć prenatalne jakoś na początku września mój lekarz nawet nie obliczył mi terminu ale z kalkulatorów wychodzi jakiś 1-3marzec Witam tez z radością "stare" mamy :)) jak milo ze nie jestem samotna jednak w tym wieku troszkę inna diagnostyka, a ja nie mam pojęcia jak to wygląda więc może tu się dowiem :)
 
No a mi pytania sie namnażają ;P czy mozna w ciazy stosować odżywkę do rzęs która noga stosować osoby po chemioterapi i nie przynosi ona efektów ubocznych i nic nie pisze ze jest niewskazana dla kobiet w ciazy ...
 
reklama
Aas to co mi się rzuciło po oczach, Micela młoda jesteś ale generalnie wszystko zależy od charakteru mój nie pozwoliłby rodzinie na jakikolwiek nacisk, szybkie zdecydowane uciecie tematu i tyle ktoś ny nie chciał nas odwiedzać,wydziedziczylby i takie tam *******y niech się sam z tym meczy. Podejrzewam że ten ślub weźmiesz jednak ;)
 
Do góry