reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

Kama super!
Z@t jestem w 8tyg i 4 dni tak wychodzi z usg. Wedlug miesiaczki 9tydzien wiec mysle ze mojej fasoliny 16mm to ok.

Ja w ciazy przytylam 20kg bylo to dla mnie za duzooo toczylam sie jak kulka pomimo ze nie przekroczylam 77kg teraz startuje z wiekszej wagi niz w poprzedniej ciazy i nie chcialabym tyle przytyc ale apetyt mi juz wrocil:)

Rampampam naprawde masz szczescie jezeli chodzi o ginekologow...masajka

Agawa napisalam wiecej o bprowskiej ale cos musialo sie skasowac bo noe pisalam na swojej kom
 
reklama
a ja już nie mogę się doczekać wtorku ;)
na pierwszej wizycie (w 4tc) nie było nic widać i teraz wtorkowa wizyta to będzie 7tc i mam nadzieję już coś zobaczyć, a może i usłyszeć ;)
 
Hej dziewczyny.
Od wczoraj zaglądam na forum. Mam termin na 21 marca, póki co tak mi wychodzi, bo wizytę u gina mam dopiero 6 sierpnia. Już nie mogę się doczekać, żeby usłyszeć bicie serduszka, szczególnie, że 2 lata staraliśmy się o maluszka. Mój syn ma 9 lat i od roku przebąkuje, że chciałby mieć braciszka...

 
Ana na pewno będzie zarodek widoczny:-)
Kobita oczywiście że wymiary dobre- wręcz książkowe. Moje małe miało 11 mm w równo 7 tc więc było dość sporawe ale w normie.
Anulka zaglądaj częściej, synek doczeka się wreszcie rodzeństwa. A to nie jest tak że roznica 10 lat to wtórna pierworodka?;-)
 
Kradz świetny pomysł z tą melisą na zimno...a mi się melisa kojarzy z moją ukochaną marką butów, ich zakup też uspokaja:p
 
KAMA pięknie!!! Duża kropeczka, uwielbiam takie dobre wieści, zwłaszcza jak wwieczorne mdłości męczą:-S zawsze to ulga w samopocZuciu:-D
 
Anulka witaj;)
Ja zauwazylam ze hestem strasznie rozkojarzona. Tez czekam na przyszly czwarek czy dzidzius bedzie widoczny . Mam nadzieje sie sie pokaze;)
 
Zot, masz trochę racji. Po tylu latach to tak jakby pierwsza ciąża. Jedyne objawy ciąży to senność i bolące piersi. Nic więcej. Nawet kawa mi smakuje. Piłam 3 dziennie, teraz jedną i to z mlekiem... Póki co żadnych mdłości. A u was były na początku? Bo jednak kilka tygodni macie już do przodu :-).
 
Czesc dziewczyny :) ja mam termin wyznaczony na 23-go marca. Jestem obecnie w 6 tygodnu i jest to moja pierwsza ciaza. USG mam 11 sierpnia i juz nie moge sie doczekac pierwszego zdjecia. Pozdrawiam wszytskie przyszle mamusie.
 
reklama
Anulka u mnie tylko wieczorne, tak zwyczajnie mi niedobrze. Mogło być gorzej z tego co czytam. Ja tez piję kawę neske 3 in 1 , dwie dziennie, odrzuca mnie od zapachu martwych zwierząt, w sensie od mięsa:-S Ale tu akurat nie ma problemu bo ja go wogóle nie jadam, nie dofinansowuje tego przemysłu. Jedyne co to dla dzieci robię mięso, ale one wiedzą że kotlet mielony nie rośnie na drzewie i myślę że jak dorosną też świadomie wybiorą bycie po ddrugiej stronie- o rany zrobił mi się wegański wywód, ale na serio nie jestem fanatykiem, a zdrowe odżywianie bez mięcha w ciąży, to godziny przy garach:-(
Kasikz rozkojarzenie to normalna sprawa, trzeba uważać żeby czegoś naprawdę nie zawalić. Ile ja razy zostawiłam klucz w zamku, nie zaciągnęłam ręcznego, czy zapomniałam o śniadaniu do przedszkola... Jest fajna książka " Mózg matki" BardO polecam lekturę, warto zaliczyć chociażby dla iq macierzyństwo:-)
 
Do góry