reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

No właśnie dziewczyny, ja też mam małe upławy. Ale żadnego pieczenia, swędzenia nic. Tylko trochę więcej bezbarwnej wydzieliny.
No wiecie co dziś się stało? W żadne jeansy nie mogłam się zapiąć, więc zarzuciłam sukienkę i do pracy. To normalne w 7tc? Moja przyjaciółka lekarka twierdzi, że możliwe, bo jestem drobna i miałam zawsze bardzo płaski brzuch (ważę 46kilo przy 164cm wzrostu). Ale serio, prawie bym guzik od spodni urwała, a dopiąć, nie dopnę ;)
 
reklama
sunajka moja mama przytyła w ciąży ponad 25 kilo a zaczynała od niższej wagi niż ja ;) więc ja również będę małą turlającą się kuleczką, bo taka tendencja podobno jest dziedziczna po mamie ;)
Co do apetytów to dzisiaj zaczęłam dzień od kabanosów - nigdy wcześniej nie jadłam wędlin na śniadanie ;) coś dziwnego. aaa i niechętnie jem słodkie, raczej mi nie smakuje, a wcześniej śniadanie to była bułka z dżemem albo miodem, a w pracy przynajmniej z dwa kawałki ciasta... dziwna ta ciąża :D może to oznacza, że będzie chłopiec? ;)
 
Kobita pięknie, duży okruszek!jak na 7 tydzień ogromny.
Rilla jak się czujesz?plamienie ustalo?
Kradz ja też czuję się lepiej jak widzę serduszko na wizytach, po 12 tc to lekarz już raczej nie robi co wizyta Usg tylko sprawdza podręcznym ktg. A ja mam monitor tętna płodu, kupiłam w pierwszej ciąży bo to dla mnie jak melisa, uspokaja.
Ja zaczęłam brać żelazo w tabletkach i moje jelita jeszcze bardziej zwariowaly, chodzę jak balon, jak kamień, no wszystko co najgorsze, mam poczucie jakby całe jedzenie stało mi w żołądku przez 48 h.
I te moje piersi, urosły, bolą, dobrze że mdłości są subtelniejsze. Jestem szoferem moich dzieci, wszystko wokół nich sama robię i serio czas kiedy są w przedszkolu do 14 to jedyny mój wolny. Szkoda że senność przychodzi ok 15:-S
 
Ana 89 niekoniecznie, moja mama też tyła po 30 kg a ja odpowiednio 18 i 8 w każdej ciąży będąc poniżej normy Bmi. Ale czy to ważne, wraz z porodem spada od razu równo 10 kg, więc jeśli przytyjesz 25 to do zrzucenia będzie tylko 15:p
 
Moja mama też 30 kg przytyła, a ja przy moich mdłościach w 1 ciąży po porodzie miałam 4 czy 5 kg mniej niż waga początkowa sprzed ciąży. Ja w ciąży chudnę a nie tyję heheheh.. no szczegół, że i tak mam za dużo tych kilogramków ;)
 
reklama
Do góry