reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

sunajka, na podstawie pierwszego usg w 5-6 tyg. doszedł do wniosku, że to jednak był najprawdziwszy termin


justyna, co robisz pierwszego dnia wolnosci? ;-D


Kropelka, szok, co 3 godz można w wannie robić :-D.
nie urodziłaś?
a nie - jednak urodziłaś :-D doczytalam - gratuluję i standardowo zazdroszcze, że już po :-)


xenian, mi czop około tygodnia zchodził. kawałkami rczej niż śluzem


Charlie, będzie cudownie!


w piątek mam usg oceniające ponownie mase dziecka, w sobote wizyta. no i kurka jak w sobote szyjka nadal będzie pancerna, to se załatwie gdzies masaż szyjki
 
reklama
Zatem Elżbietko.. Rano wstalam pojechalam do pracy żeby zawieźć zwolnienie.. I podopieczni zrobili mi pożegnanie.. Kilku płakało.. Prawie serce mi pękło, ja bylam twarda do momentu jak ruszylam autem rozryczałam się jak dziecko .. Ale dostałam od nich piękny ręcznie robione obrazek.. Który powieszę nad łóżeczkiem Rafalka.. Potem wracając zajechałam do rossmana zrobiłam zakupy i teraz sobie leżę na łóżku.. Boli mnie krzyż i nogi.. Uda, biodra i pośladki.. Chyba wczoraj zbyt dużo przysiadów zrobiłam na tej olimpiadzie :) troche po plackuje sie i wezmę się za robienie francuskich rogalików z serkiem białym i rodzynkami :) mmmmm...
 
Kropelka duzy dzidzius , pewnie przy takiej dlugosci pulpecik ze slodkimi faldkami...moja jest i krotka i chudziutka.ze skora cieniutka jak pergamin.:)

Charlie na reszcie, o to chodzilo...teraz dochodz do siebie szybciutko i zapomnij o bolu.
Kto nastepny?
 
Super Charlie - jaka duża dziewczyna :) gratulacje i dochodź do siebie szybciutko!
Xenian, ja też im zazdroszczę!!! Szczególnie tego, ze mają za sobą trudy porodu! A nam pozostaje czekać, wyo brażać sobie i próbować się nie lękać ;)
 
reklama
Do góry