reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Sunajka tak, u mnie nadal cisza. Pewnie będzie właśnie tak jak mówisz. To by mi nawet pasowało nie miałabym czasu się stresować czy to juz czy nie czy to straszaki czy skurcze :)

Z@t czekamy na wieści :)
 
reklama
Pobolalo pobolalo i przestało jak Gosia podniosła główkę wyżej...dziewczyny martwilam się...najpierw te bóle a potem ona zaczęła tak się ruszać że salta robiła, i tak że dwie godziny, bardzo się zmartwilam bo to może czasem być zły objaw, że coś dziecku zagraża...dzisiaj już normalnie się rusza więc i ja jestem spokojniejsza, ale wczoraj... Może to przez moją adrenalinę...
Tak czy siak słuchajcie...jestem w ciąży!!!:-D
 
hahahha dobre.... mój Maniek czasem takim żartem rzuca:

cooo? w ciąży jesteś? czemu nic nie mówiłaś?... z reguły odpowiadam że to tylko wzdęcie...:eek:
 
Hmmm.. No ja też. Jestem w ciąży.. Tak strasznie się ciesze.. Jakie to fantastyczne przeżycie.. Będę miała dziecko ale jak ja mamusi o tym. Powiem..? :o
 
To gratuluję!!! Ja mam termin na marzec a Wy?:-D
Odeszła mi reszta czopa z krwią:-o brzuszek znowu boli ale nie ma mowy o skurczach...dzwoniłam do gina że mimo krwi trzeba czekać na wody lub skurcze...przynajmniej wiem ze wrota zostały otwarte definitywnie
 
Z@t z tego co wiem to bez czop a można nawet i dwa tygodnie chodzić także ciekawe ile to u ciebie potrwa ;)
 
reklama
Z@t jak krew idzie to juz chyba zaraz ruszy na powaznie.

a ja myslalam, ze mi dziecko zdrowieje... a tu dzis znow goraczka. lekarz. angina. antybiotyk...
 
Do góry