reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

najlepszego na walentynki seksić się kto może ile wlezie :-)

kradz seks a nie spacer ale pamiętaj w poniedziałek masz wizytę obiecałaś do niej dotrzymać w dwupaku
Krropelka ty słodziaku cóż za pyszności
karola tak jak dziewczyny piszą jak nie zaznaczyłaś cc to Ci nie zrobią bo nie wykupiłaś abonamentu raczej nie ma takiej opcji, płacisz wymagasz jak będzie coś nie tak to tak jak w zwykłych szpitalach cc nikt nie będzie ryzykował czyjegoś życia
Charlie wyluzuj melisa na uspokojenie dasz radę

A ja dziś w ramach walentynek pobranie krwi, siuśki i spotkanie z położną tak romantycznie :-);-)
Jak weszłam do nas do szpitala nieco się przeraziłam same remonty ten zapach cementu i kurzu fuj dobrze że porodówka przyzwoicie wygląda bo za drzwiami
 
reklama
Laski a macie takie bole jak na okres ? Ja mam dosc czesto , cos sie boje ze niunia szybciej sie szykuje na swiat ...; D
 
poprosze chyba w szpitalu o cos na uspokojenie , chyba ze obejdzie się bez tego :) to zalezy od dnia :D w ciazy mam takie wachania nastrojow ze nigdy nie wiem jak zareaguje :D
 
kradz, Sunajka to ciasto Kubus. robilam pierwszy raz. na spodzie jest biszkopt nasaczony cytyna i woda, potem masa budyniowo- kubusiowa a na wierzch krem z kremowki i mascarpone. serca sa z tartej czekolady. moje dziecko mialo wielki wylew uczuc do mnie jak dostalo dzis po porannym basenie ciasto na talerzyku :-D. wiec jak widac moje Walentynkowe ciasto spelnilo swoja role :-D

a teraz mniej humorystycznie....
czuje sie oglupiala jakbym nigdy nie rodzila... i zaczynam panikowac...
od wczoraj wieczor mam czeste skurcze. bolesne... w nocy nie mogla usnac. jak usnelam sie budzilam. dzis caly dzien tez mnie mecza. jak mnie taki dopada to siwat zatrzymuje sie w tym punkcie. o niczym innym nie mysle. bylam dzis z M i Filipkiem w miescie na obiedzie. nie moglam sie nawet nad stolem nachylic sensownie bo ciagle mnie spinalo. wrocilismy potem do domu. mialam kryzys senny. i problem z usnieciem. bo skurcze.
ja nie pamietam zeby mnie takie skurcze meczyly dlugo przed czasem porodu. raczej jak sie zaczelo to poszlo. nie wiem co mam myslec... teramin mam na 20 marzec. jest za wczesnie nawet jak na 2 tyg przed.
kolezanka pisze, ze przy drugim dziecku mozna bardziej czuc skurcze. prwada to? bo juz nawet nie o to chodzi, ze tak boli, ze nie wyrabiam. idzie ogarnac. tylko nie wiem czy traktowac to powaznie czy po prpstu zacisnac zeby i dac na luz?
poza tym nic innego sie nie dzieje.
 
KropelkA, weź ciepły prysznic. Mierz częstotliwośc i długość trwania skurczy. Jak będą coraz częstsze i dłuższe to warto jednak podjechać gdzieś na badanie i ktg.
Ja miewam bóle, ale rzadko.
 
krropelka a masz u siebie coś takiego jak nospę
magnez u mnie np aspargin to się zwie to jest magnez z potasem kilka dziennie d o 5 można brać też wycisza macice
Dużo odpoczywaj może przeginasz ostatnio i organizm się buntuje czekaj na Twoja kolej jeszcze masz czas
ja biorę 2 do3 razy magnez i na razie skurczy nie mam
 
Elezbietka wlqsnie mi M sxiagnal aplikaxje na telefon do mierzenia skurczy i mierze. kapiel ciepla bralam wcz na noc i dzis z pozniego rana.
z tym podjechaniem i mierzeniem to masakra teraz... weekend jest. jedyne co porodowka 40km ode mnie. w poniedzialek to moze moglabym zaatakowac ta przychodnie z poloznymi u mnie w miescie.

Sunajka mam polska nospe jakby co. mowisz ze wziac odrazu? magnez pewnie da sie kupic.
 
Krropelka bierz nospe od razu , jak lezalam w szpitalu to pielegniarki ciagle przynosily nospe pacjentkom a ja mialam dawane przez tydzien codziennie po 3 ...
 
reklama
no to mysle ze chyba lepiej pojechac do tego szpitala , bo jak sa skurcze co 5 minut to mozliwe ze porod juz sie zaczal ...
 
Do góry