reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
Charlie no to fajnie :) Teraz tym bardziej będziecie mieć mnóstwo wspólnych tematów :) pewnie ze to niecodzienna sytuacja i szok dla wszystkich, ale z drugiej strony jak sobie wyobrażę jak ona się musi czuć... wiecie na nas się nikt dziwnie nie patrzy bo to norma ze zachodzimy w ciążę, i czy jesteś w wieku 20, 30 lat to luzik, ale kobiety po 40stce to już nie jest norma (wg mnie). A już w ogóle nie chce myśleć jeśli mieszka gdzieś na wsi...
 
Nie mieszka na wsi , mieszka w miescie tym samym co ja i mąż ;) zadkoczenie totalne ,tym bardziej ze dziecko nie będzie duzo starsze od naszego ... troche dziwna sytuacja . Moja pierwsza w rodzinie wnuczka a tu wyskoczy jeszcze inny bobas :D nie nastawilam sie na to :p
 
cóż za newsy ciekawa sytuacja :-)
osobiście nie chciałabym tak późno być w ciąży Teraz wydaje mi się że późno się zdecydowałam, bo jeszcze rok i powiedziałbym nie dziękuję
my w przedszkolu mamy taki przypadek rodzica nieco bardziej zaawansowanego wiekowo ale tu jest tak że ma młodszą żonę
szacunek dla teściowej zdrówka życzę
różnica między rodzeństwem niezła
Mój mały lokator z brzucha chyba się uwziął na swoją siostę była dziś cały dzień w domu i nadawała jak najęta a że zajmowałam się nią i cały czas była przy mnie bo jak poleguję to ona się przyklei i nie da odporu to normalnie mały mi dziurę w brzuchu wiercił
a jak jadła obiad kolacją czy oglądała bajkę cisza poszedł spać
już się boję jak będzie się tak nakręcali po porodzie :szok:

aknytsuJ tak dziwnie z tym usg masz to musisz prywatnie wtedy sama sobie załatwiać u innego gina czy jak?
fasolka ja na pewno podstawowe i rotawirusy nie czytałam czy coś się pozmieniało przez 5 lat może jestem do tyłu

Mi w poprzedniej ciąży z tymi wizytami wyznaczył tak iż po 32 co dwa tygodnie
teraz ze względu na tą szyjkę która postanowiła się nieco skrócić zrobił dodatkową wizytę kontrolną, teraz od soboty pewnie znów za kolejne dwa tygodnie będzie
Patrycja a wy tam działacie na fb są tam dziewczyny co tu zamilkły
jakoś nie założyłam sobie profilu i nie dołączyłam tam do grupy
 
Ostatnia edycja:
Sunajka wizyty mam raz w miesiącu ze wzgledu na to ze ciągle pracuje..a usg to dostaje skierowanie od mojej gin na usg na nfz które robią w szpitalu.. Ale skorzystalam raz.. Gość dostal w ryja ode mnie i teraz chodzę na własny koszt,prywatnie do pracowni usg na diagnostykę.. Generalnie jestem zadowolona zasze gość wszystko mówi co widac pokazuje zawsze mam ponad 10zdjec i rzetelny opis..

A tak z innej beczki.. Mam dość wstydliwe pytanie.. Czy u którejś wystapily hemoroidy..?
 
hej :)

charlie... nieźle z ta teściową :) będziecie razem na spacerki chodziły :happy2:

a ja właśnie kończę kompletować zamówienie na gemini.pl i zastanawiam się czy czegoś nie pominęłam.. ale dokupić zawsze można :happy2:

a moja Zuza snuje się jak cień choć powinna już dawno spać... ale jakoś mi się nie chce dzisiaj jej czytać mojemu mężowi też (wyrodni rodzice :dry:) z reguły o tej porze to już na trzeci bok się przekręca :tak: noo ale przynajmniej rano pośpi dłużej a że ma ferie to nie musze jej zrywac do przedszkola :)


edit:// ooo hahha właśnie padła na kanapie idę zanieść zwłoki do wyrka :-D
 
Rurka ja jestem bardziej wyrodna...u nas też ferie, przedszkola normalnie pracują więc i moje dziewczynki chodzą...ale tak by się nudziły jak skunksy i robiły bałagan.
Charlie super opcja z teściową w ciąży...moja koleżanka zaszła w ciążę w tym samym czasie co swoja mama i bywało tak że siostra karmiła piersia swojego brata...no z tą piersią to jak dla mnie przesadziły ale w sumie najbliższa rodzina.
U nas dzisiaj została zbudowana ostatnia szafa, przeprowadzamy wobec tego szafę, składamy starą i w weekend wstawiamy łóżeczko...i jeszcze jedno...wychodzę za mąż po raz drugi tyle ze Tym razem będzie to normalny ślub sakramentalny:-)i wiem że wobec tego to ten pierwszy i ostatni prawdziwy ślub z suknia, weselem i welonem. Terminu nie mamy, ale ja chcę aby był to przyszły rok, jak Gosia skończy rok przed wakacjami:-)
 
gratuluję z@t czujemy się zaproszone do kościoła zlecimy się całą ekipą z bb i będziemy podziwiać :-)
co do wyrodnych matek to bajkę przeczytamy codziennie ale jak są ferie to też chodzi do przedszkola u nas będą w drugiej połowie lutego
ściemniają wtedy równo w przedszkolu bo są grupy mieszane więc jest tylko zabawa zmienia wtedy salę i się cieszy że chodzi
w wakacje przez miesiąc też zawsze ją daję krzywda się nie dzieje jest w przedszkolu od 8 do 14 mi daje to czas na pracę a jak wraca możemy się sobą zająć
a jak za dużo wolnego się snuje po domu siedzi przy mnie co chwilę pyta kiedy skończysz pracować
aknytsuJ u mnie na szczęście nie więc nie pomogę
 
reklama
Do góry