reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

reklama
o dzień dobry jako pierwsza
dziś na liczniku zaczynam 31 :-) aż sobie fotę brzusia cyknełam muszę potem ją umieścić
ach muszę dziś moje maleństwo do pierwszej klasy zapisać ja nie chce ratunku :-(
 
Laski mieszkanie jest obejrzane.. Okazalo sie ze odzqiernym jest mój dobry znajomy.. Mieszkanie generalnie..no kawalerka.. Cielo.. Sam pokój większy niż ten co mamy teraz.. Jest miejsce na wszystko.. Na pieterku.. Widne, generalnie do konca musimy sie przespać z decyzja ale chyba nie mamy sie nad czym zaztnawiac.. Kupimy sobie kilka drobiazgów i juz...

BRAWO!!!!!!!!!!:tak:
 
Bravo laski :rofl2: taki uśmieszek na początek dnia ja nick Justynki często piszę od prawej do lewej wyjdzie na pewno
z@t u nas można zapisywać od 5 stycznia do 10 kwietnia
Idę wcześniej może coś uda się załatwić bo chcę do konkretnej nauczycielki ale czarno to widzę
 
Uwaga!!!!!! u mnie swieci slonce! cos niesamowitego. i to jak swieci! co prawda dp tego wieje, ze doope chce urwac, ale nie pada deszcz. zaraz wskajuje pod prysznic a potem. Filipkiem na rowerki i do miasta. musze wkoncu odwiedzic jeden urzad i zalatwic sprawe. potem jak sily beda to do galerii na maly obglad. dawno nie bylam. zaraz inaczej ten swiat wyglada jak sloneczko zechce swiecic.

potem wroce do domku i abiore sie za zadania domowe.
 
reklama
Dzień dobry!

Sunajka ja wczoraj zaczęłam 34tc. Dziś zamierzam tego powodu spakować torbę do szpitala. Niech sobie czeka.
Powodzenia przy zapisach, oby się udało do tej nauczycielki co chcesz.

Dobre jesteście :p Ciążowy obkurcz mózgowy :D Ja Justynkę przywitałam po jej ujawnieniu się na bb jej imieniem a nie nickiem bo byłam za wygodna żeby go przepisywać od tyłu. Potem mi się juz skopiował nick na telefonie w pamięci słownika to nie musiałam się męczyć i odwracać znaków haha :)
 
Do góry