reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

Witaj Monia
ciesz się z nami rozsnącym brzuszkiem i dodatkowymi kilogramai:-)


po porodach założymy klub jeszcze kilka kilo mniej
Wiosna będzie nam służyć będziemy spacerować i chudnąć
A dziś miałąm na obiadek rosołek pycha
ok 13 po nim otworzyłam okno jak szeroko położyłam się na łóżku przykryłam kołdrą i rozkoszowałąm piękną pogodą
jak wiosna u nas normalnie 11 na plusie słońce na całego
nasze pociechy niedługo nie będą wiedziały co to śnieg :-(
sanek jeszcze tej zimy nie ruszyłyśmy nie ma po czym jeździć
Kradz brawo szacunek
 
reklama
dziewczyny tak mi nakopalyscie, ze porzadnie odkurzylam cale mieszkanko, zlapapalm oddech po czym zrobilam duza lazienke. zlapalam oddech a teraz gotuje zupe pomidorowa z ryzem na jutro ( oczywiscie wciagne porcyjke dzis ;-)).
 
Krropelka polecamy się na przyszłość :) Gratulacje :)

Sunajka, dzięki!
Co do tego klubu to niezły pomysł. Będziemy się wspierać i motywować tak jak tutaj.
Mniam. Rosół uwielbiam. Mam jeszcze obiad z dzisiaj. Robiłam gotowaną marchewkę którą uwielbiam i mielone. Na pojutrze może być rosół który później przerobię na pomidorową :) Proszę, wyszedł mi jadłospis do końca tygodnia :)
U nas tez dziś było piękne słoneczko. Może przez to miałam tyle energii.
W ogóle jak dla mnie to śnieg niech jest na święta a potem to już może być wiosna. No może niech narciarzom leży na stokach i niech dzieciakom na ferie leży :)
 
Dziękuję za miłe powitanie :) wtrące swoje trzy grosze... Co do wagi...jak na razie przytyłam 5 kilo(30 tydzień) Przez jakiś czas zamartwiałam się wolnym przyrostem wagi ale doświadczone mamy i lekarz mnie uspokoili :)
Zresztą przede mną jeszcze trochę czasu więc wszystko mogę nadrobić a znając moje wahania wagi, tak właśnie będzie....
 
Rurka ja jestem terapeuta zajęciowym.. Obecnie pracuje z ludźmi dorosłymi z niepełnosprawnością intelektualna.. Ale tez jestem instruktorem plastyki dla dzieciaków.. :)

Ja coraz bardziej mysle nad wyprowadzka od eS. Ciężko mi się tu mieszka.. Glupia sytuacja panuje nie do przyjęcia ale strasznie boje się ze teściowie sie obraza..doradzcie cos...
 
Monia wtrącaj swoich groszy więcej :-)
dzięki temu nasze forum żyje nie każda ma możliwość pogadania, poużalania się komuś my zawsze trzymamy kciuki, kopiemy po tyłkach jak trzeba, zatrzymujemy porody:-)
trochę dziewczyn nam pouciekało i się nie odzywają mam nadzieję że z braku czasu albo z braku netu ale zawsze warto tu zajrzeć
jeśli masz ochotę napisz jak tam twoje maleństwo rośnie, co porabiasz, jak zakupy dla maleństwa, czy to pierwsze maleństwo i takie tam
aknytsuJ mam nadzieję że nie sama tylko z Twoim wybrankiem ta wyprowadzka ma być
Szczerze jak bym mieszkała ze swoją teściową to bym dawno zwariowała mój mąż też, teściowa ma trudny charakter
czasem lepiej jak ci się nikt nie wtrąca
zależy jakie macie też warunki,
a co na to Twoja druga połowa chce być samodzielna
no i pytanie bardziej boisz się tego jak czuć będzie się teściowa czy TY
 
Ostatnia edycja:
a ja poszlam za ciosem i doprawilam dwa zgrabne kurczaczki na jutro. beda sie pieknie przegryzac do jutra na tarasie ( tam teraz taka zimnica jak na dworze tyle, ze jest oszklony i nie pada).

aknytsuj tez uwazam, ze jak juz tylko z eS. ale trudno doradzic, bo w sumie nie znam problemu. poza ogolnym faktem, ze mieszkania z tesciami sobie osobiscie nie wyobrazam. tesciowa to w ogole wole miec po drugiej stronie morza jak dotad. gdyby chocby mieszkala w szwecji, jak my, to bym na leb dostala. zreszta moj M mialby podobne odczucia.
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    23,4 KB · Wyświetleń: 28
  • image.jpg
    image.jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 31
Generalnie sprawa wygląda tak ze przeprowadzka oczywiście z eS. Co do teściowej ona jest spoko pomocna choc bardzo nadgorliwa.. Problem mam z jego sióstr i jej dziecmi.. Ona ma swój dom a właściwie z nami mieszka tylko nocuje u siebie.. Przyjeżdżają rano o 6 i siedzą do 16-18tej... Panoszy się malpa strasznie, robi mi na złość zadziera nosa nie wiem czy nie crzebie mi po szafkach jak ja jestem w pracy, bo ona ksiezniczka nie pracuje bo jej się nie chce.. Siedzą caly dzień wyzeraja nam jedzennie które kupujemy na wspold z teściową.. A jiz nie wspomne ze jej bachory ostatnio wszystko mi psuja , wylaly mi tonik za 15 zl.. Caly plyn do kąpieli, eS. Szampon drogi jak skur... , rozciagnely mi cala nitke dentystyczna ale wg siostry eS. I treścią to sama sobie to zrobiłam albo poprostu magicznie zninnela.. Od sierpnia tu mieszkam i juz maprawde tracę cierpliwość...
 
Kropelka brawo kobito,mnie tez trzeba wziasc sie za odkurzanie ale cosik nie umiem do niego dojsc :-D:-p Ja tez se lubie pidjesc slodkiego ale staram sie nie przesadzac bo wiem ze nic dobrego mi to nie przyniesie.
Monia witaj ;-) 5kg wow ale tez bym chciala muec tyle na liczniku teraz :tak:
aknytsuJ najwazniejsze zebyscie podjeli taka decyzje wspolnie i zebyscie byli szczesliwi a innymi sie nie przejmuj ;-) nie chcialabym osobiscie mieszkac z tesciowa,lubie ja ale mieszkac razem niekoniecznie bym chciala :-p

A Ja dzisiaj z synkiem na miasto poszlam,przejadzka autobusem najlepsza rozrywka dla syna :-) a po powrocie dziewczyny padlam :zawstydzona/y: zjedlismy i polozylismy sie spac,doslownie czulam sie jakbym conajmniej gory przenisila :eek:
 
reklama
Dziewczyny nie łamcie się tą wagą, od razu po urodzeniu spada 5-10 kg a potem większość kobiet poza mną chudnie podczas karmienia piersią, no i po połogu można też coś z sobą zacząć robić, my z moim Michałem planujemy brać elektryczną nianię wieczorami i biegać dookoła osiedla;-)
Aknytsuj a Ty pracujesz z ludźmi z autuzmem?
Sunajka, fajnie że szyjka stoi w miejscu, ale jak bez pessara to lepiej się oszczędzać i dużo leżeć.
Mnie ten brzucho boli jak za dużo sie ruszam, dzisiaj się trochę rozchodzilam i teraz cierpię, ale juz się przyzwyczaiłam, jestem dobrej myśli:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry