reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

witajcie dziewczyny!!!!

witaj Gosiu mam tak samo na imię....napisz coś więcej o sobie!!!

co do wózków to wiem,że w praktyce jest tak,że najbardziej podoba nam się gondola a spacerówka już nie bardzo..!!!stabilne wózki ok..ale są ciężkie..miałam taki w pierwszej ciąży i na 2 piętro jak go wnosiłam to masakra!!!

ale mnie dzisiaj mdli...
ja póki co mam oliwkę i jej używam

Sealpup ja też używałam oilatum....a wanienka po kąpieli faktycznie była cała tłusta!!!!
 
reklama
gie-oska, witamy! :)

Jeśli chodzi o smarowanie, to też używam Sexy Mama ( xD ) do biustu, trochę mi śmierdzi, a niby bezzapachowy. No cóż. A do brzuszka J&J oliwka w żelu, jest super, skóra fajnie nawilżona i natłuszczona, lepsza niż balsam. :)

Jeny, mam wrażenie, że z dnia na dzień puchnę. Wzdęć nie mam, zaparcia odgoniłam... No kurde. A dopiero co narzekałam, że nie mam brzucha. Chyba zabiorę swoje ulubione jeansy do krawcowej, żeby mi gumy wszyła, są dość wysokie. :)
 
Witajcie dziewczyny

Ja narazie nie stosuje żadnych kremów ani żeli do brzucha czy do biustu ale tak podczytując Was to może powinnam zacząć ;-)

Wycisnęłam sobie sok z 4 pomarańczy plus do tego 2 cytryny. Wyszło pyszne :-) Chyba częściej będę sobie robiła takie koktajle.
 
gie-oska witaj i gratuluje fajnie ze do nas dolaczylas ;-)
sealpup wspolczuje mandatu,moj chlop tez kiedys dostal za przejaz po pasie dla autobusu.
zarunia no to super ze udalo Ci sie tak z tymi balsamami a w boots maja czesto przeceny jakies :tak:
 
Witajcie Dziewczyny, mam ochotę do Was dołączyć :)
Mam na imię Kasia, i jestem mamą Jakuba -6 lat. Teraz czekamy na kolejne Szczęście. Z uwagi, że cykle miałam bardzo nieregularne , termin mam orientacyjny z USG na 10.03.2015, ale pewnie jeszcze nie raz się zmieni.'Pozdrawiam Was serdecznie.
 
reklama
Do góry