reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Marcowe mamy 2015

Kordosia fakt, ze przejazdzka pustym wozkiem po sklepie to nie to samo co z dzieckiem w terenie. tak naprawde wszystko przyjdzie nam przetestowac w praktyce. jednak poki co cos trzeba kupic i jakimis kryteriami sie kierowac.
u mnie chodniki rowne, wertepow musialabym dlugo szukac. generalnie szwedzi badzi dbaja o drogi, chodniki, podjazdy. wielkich fald sniegu tez nie musze sie obawiac.
do obecnego auta poza parasolla nie wszedlby i tak zaden wozek a jak zmienimy auto to wejdzie kazdy.
a ogolnie to raczej bede z wozkiem robic rundy piesze - bez uzycia auta czy autobusu.
z Filipem mialam wozek z plastykowymi kolami - gondola miekka nasadzana na spacerowke - nie byl to moj wymarzony wozek, ale jedyny na jaki moglam sobie wowczas pozwolic. ale nawet on dawal rade na naszych drogach.
 
reklama
hej dziewczyny :) mozna jeszcze do Was dołączyć?? :) mam na imię Gosia i trzecią fasolke pod serduszkiem :) Termin wg okresu na 15.03.2015r :)
pozdrawiam serdecznie :)
 
Dziewczyny nie wiem czy ktoras juz probowala/widziala Oliwke w zelu dla kobiet w ciazy (Bielenda Sexy Mama - ale badziewna nazwa, nie pogadasz...). Ja wczoraj zakupilam w Rossmanie z uwagi na brak Ziaji i na razie testuje. Ogolnie nienawidze oliwek, bo sa dla mnie za tluste, ale to jest w gestym (byc moze ciut za bardzo) zelu. Na razie mi sie podoba. Cena chyba niecale 11zl, wiec bardzo rozsadna.
Ktoras ma i uzywa Ziaji dla kobiet w ciazy? Bo ja bylam poprzednio bardzo zadowolona. Chce sie troche obkupic, bo w Anglii drogo, a jak cos ma napis dla kobiet w ciazy lub niemowlakow to juz w ogole! Jak nie to chyba bede poporostu uzywac dobrych balsamow (uwielbiam Neutrogene), slyszalam, ze tez wystarczaja, wazniejsza jest systematycznosc.
 
Hej :) gie-oska jasne zapraszamy dopisz sie na liste marcowek :)

Ja na razie uzywam jakies olejku do twarzy jak pojedziemy do Niemiec do rossmanna to tam sobie cos kupie albo w Polsce. Sealpup tu jest dokladnie tak samo wystarczy napis ze dla kobiet w ciazy a crna dwa razy drozsza od zwyklego olejku do twarzy czy masazu a sklad ten sam ;)
 
Witaj Gie-oska :-)
Ja się smaruje sexy mama bielenda pielegnacja biustu
a na brzuch chyba sie to nazywa będę mamą erisa i jestem z nich zadowolona bardzo
 
Nie pamiętam jak się moja maść nazywała, w każdym razie nie pomogła :-( A na oliwkę zarówno ja jak i Kuba jesteśmy uczuleni. Dodawałam mu do kąpieli oilatum.
 
Zgutek a gdzie mozna Erisa kupic? Bo Rossmann ewidentnie na psy schodzi i nic nie ma. Dzis bede w Manufakturze to zajrze do Drogerii Natura albo Superpharm moze bedzie lepszy wybor.

Ewa & Kubus ja tez kapalam Adasia w Oilatum i bylam bardzo zadowolona, choc mniej zadowolona jak musialam potem myc wanne. :tak: No ale nie ma idealow.
 
Hej dziewczyny :) ja dorwałam w uk fajny balsam dla przyszłych mam.Nazwy oczywiscie nie pamietam ale u nas w pl balsam tej firmy w promocji kosztuje 20-25 zł tam znalazłam za 6-7 zł więc zakupiłam od razu chyba z 6 opakowań :)
 
reklama
zarunia a pamietasz chociaz gdzie go kupowalas? Moze w Superdrugs bo oni maja dosc szalone ceny?

Moj maz wczoraj zadzwonil i oznajmil, ze dostalam mandat. :crazy: I to nie za predkosc (co by mnie w ogole nie zdziwilo i nie wypieralabym sie), ale za jazde pasem autobusowym!!! Cholera, byly roboty drogowe na dwoch pasach i mozna bylo tylko jechac pasem dla autobusow. Niestety jak ktos ma juz baby brain i zapomnial zmienic pasa tylko tak dalej jechal to w koncu nadzial sie na kamere! Zla jestem na siebie bardzo. :wściekła/y:
 
Do góry