reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2015

na bol glowy sok grejprutowy. ale najlepiej zaczac go pic jak bol glowy sie zaczyna. tak czy siak nie zaszkodzi sprobowac na kazdym etapie.
 
reklama
A jak piłam przed tym jak wiedziałam ze jestem w ciazy jak to wszystko sie mogło zagnieZdzac czy cos to nic sie nie stało co ? Teraz oczywiście i po dniach płodnych nic wogole nie piłam ale w dni płodne tak ... To chyba tak na początku nie robi nic złego nie ?
 
charli na samiutkim poczatku Dzidzia jest chroniona. takze jak juz bylas swiadoma ciazy i nic nie pilas to to wczesniejsze nie ma wplywu na Maluszka.
 
Tak tez właśnie myślałam ale czasem mam takie dziwne jazdy niestety ;) dziś umieram z bólu głowy i nam takie stany Że jestem głodna i nie moge jesc i na odwrót ... Słabo , nie chce sie jesc a jak chce i zjem to gryza i dalej nie moge ..
 
Charlie, ja też mam dzisiaj jakieś schizy... Prześladuje mnie myśl, że chyba mam ciążę urojoną. Dzisija czuję się bombowo, nic mi nie dolega, upały mi nie przeszkadzają, żadnych zachcianek czy mdłości. I oprócz dwóch kresek na teście, braku @ i wrażliwych piersi, to żadnych oznak ciąży nie mam... W poprzedniej ciąży to tak dawno temu byłam, że nawet nie pamiętam jak się czułam.

Charlie, opowiem ci o mojej kumpeli. Zorientowała się, że jest w ciązy dopiero w 3-m miesiącu. Miała w tym czasie dwa okresy, co prawda bardziej skąpe, ale zawsze. I żadnych objawów, które dałyby jej do myślenia. A biust ma swój i tak duży, więc żadnych zmian nie zaobserwowała. A to był okres wakacyjny, wyjazdy, wiadomo, jak się bawić, to się bawić. Poszła do gina, bo z chłopakiem chcieli zacząć starać się o dzidzię. I wyobraź sobie jakie było jej zdziwienie. Synek urodził się bez problemów i już roczek skończył.

A jedzenia w siebie nie wpychaj. Jak kilka godzin nie zjesz, to nic się nie stanie. Weź procha na ból głowy i odpoczywaj w zacienionym pokoju. Pośpij, albo poleż sobie. Przejdzie.
 
Ostatnia edycja:
Charlie, spróbuj jakieś zamrożone mięcho albo cokolwiek z zamrażalnika przyłożyć do skroni. Ja zawsze miałam migreny, ale w ciąży jeszcze dorobiłam się tzw. "aury". To jest dopiero masakra... Zanim zacznie mnie boleć głowa, to mam jakieś zaburzenia widzenia, widzę jakieś błyski...
 
Cześć wszystkim :-)
Wracam po weekendzie bez dostępu do neta, byłam wdychać jod z Bałtyku ;)
Fajny pomysł z tym wątkiem, ja jeszcze nie oglądam rzeczy które powinnam mieć po porodzie i co sie może przydać, ale to moja pierwsze dzieciątko i nie mam pojęcia co może być przydatne, a co nie. Mamy malutkie mieszkanko więc nie mogę się też zagrodzić. Czytanie opinii o 1500 różnych wózków to tragedia, lepiej podpytać, który najbardziej polecacie i będzie jasne :-)
we wtorek idę słuchac serduszka! trzymajcie kciuki :)
 
reklama
Do góry