reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamusie 2017

Lekarz dzwonił. Przejrzał wszystko na spokojnie, wychodzi na to, że pierwsze wyniki jak robiłam to był 3tc, hormon jest produkowany przez kosmówkę w łożysku więc widać szybko w badaniu hcg. Dodając datę zapłodnienia zgadza się. Jest szansa, że się coś rozwinie bo to jest 5 tc dopiero a nie ponad 6.
Za tydzień zobaczymy

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Lekarz dzwonił. Przejrzał wszystko na spokojnie, wychodzi na to, że pierwsze wyniki jak robiłam to był 3tc, hormon jest produkowany przez kosmówkę w łożysku więc widać szybko w badaniu hcg. Dodając datę zapłodnienia zgadza się. Jest szansa, że się coś rozwinie bo to jest 5 tc dopiero a nie ponad 6.
Za tydzień zobaczymy

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Super :-D szansa jeszcze jest:-)
 
Jest i to większa niż myślę. Pierwszy wynik bhcg 2 tyg temu wyszedł ledwo ponad 20 ml a to norma dla 3 tc. Więc zgadza się że jestem w 5 a nie w 6! A pęcherzyk odpowiadał wielkością 5tc. Oo. Dalej czekam na wizytę :)


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny
Dzisiaj pojawiły mi się beżowe upławy i nadal boli mnie podbrzusze czy jest to jakiś powód do niepokoju? Wczoraj miałam datę planowej miesiączki i boję się że z dzidzia jest coś nie tak :(
 
Cześć dziewczyny! :) nie mam sił czytać 115 stron tego wątku, ale chciałabym się ze wszystkimi miło przywitać!
Termin mam na 4.03 i jest to moje pierwsze dziecko. Trochę przeraża mnie Wasze fachowe nazewnictwo i to, że ja się tak fachowo nie wypowiadam, ale mam nadzieję, że z czasem wszystko załapię ;)
Podbrzusze mnie co jakiś czas "ciągnie" (szczególnie boli, gdy psikam, a że jestem totalnym alergikiem, więc sporo psikam :( ) i niestety zdarzają się mdłości.
Ale myślę, że nie jest źle! Mam nadzieję, że dużo się od Was nauczę :D
 
reklama
Cześć dziewczyny! :) nie mam sił czytać 115 stron tego wątku, ale chciałabym się ze wszystkimi miło przywitać!
Termin mam na 4.03 i jest to moje pierwsze dziecko. Trochę przeraża mnie Wasze fachowe nazewnictwo i to, że ja się tak fachowo nie wypowiadam, ale mam nadzieję, że z czasem wszystko załapię ;)
Podbrzusze mnie co jakiś czas "ciągnie" (szczególnie boli, gdy psikam, a że jestem totalnym alergikiem, więc sporo psikam :( ) i niestety zdarzają się mdłości.
Ale myślę, że nie jest źle! Mam nadzieję, że dużo się od Was nauczę :D
Gratuluję! Życzę spokojnej ciąży i zdrowego dzidziusia. [emoji4]
Podbrzusze pobolewa, szczególnie przy kichaniu, bo ciągną więzadła. [emoji4]ojjj znam to uczucie... [emoji12]
 
Do góry