reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe kreski 💕💕💕

No właśnie owulakow nigdy nie robiłam i chyba od przyszłego cyklu zacznę... Wczoraj miałam wizytę u gina w 16 dc (cykle 28 dniowe) i powiedziała mi że albo owu była dzień wcześniej (w niedzielę) albo nie będzie wcale bo nie ma żadnego pęcherzyka dominującego. A że od roku mierzę temp to widzę po skoku czy była owu czy nie i niestety na razie temp podniosła się nieznacznie... No i przed samą owu miałam dziwny śluz, zupełnie niepłodny, taki mleczny i kremowy 🤷🏻‍♀️ a że jestem świeżo po covidzie to myślę że mógł mi namieszać trochę....
Okej rozumiem, No to faktycznie mogła nie wystąpić. Jeśli nie ten cykl to następny będzie Twój ❤️ Testy pomagają choć tez nie dają 100% ze owulka będzie. My daliśmy sobie 3 cykle jeśli w kolejnym tez nie wyjdzie to od maja na monitoring pójdę.
 
reklama
Okej rozumiem, No to faktycznie mogła nie wystąpić. Jeśli nie ten cykl to następny będzie Twój ❤️ Testy pomagają choć tez nie dają 100% ze owulka będzie. My daliśmy sobie 3 cykle jeśli w kolejnym tez nie wyjdzie to od maja na monitoring pójdę.
No u mnie to jest 4 cykl starań i na koncie już 2 biochemiczne a teraz takie coś 🤦🏻‍♀️ lekarka powiedziała że jak do wakacji się nie uda to poszerzymy diagnostykę o profil antyfosfolipidowy i wprowadzimy stymulację owulki, bo z jakiegoś powodu no nie chce się zagnieździć :(
 
No u mnie to jest 4 cykl starań i na koncie już 2 biochemiczne a teraz takie coś 🤦🏻‍♀️ lekarka powiedziała że jak do wakacji się nie uda to poszerzymy diagnostykę o profil antyfosfolipidowy i wprowadzimy stymulację owulki, bo z jakiegoś powodu no nie chce się zagnieździć :(
Na pewno nie będzie takiej potrzeby, badania jak najbardziej są okej, ale trzymam kciuki i mocno wierze, ze do wakacji obie będziemy się cieszyć fasolka ❤️
 
U mnie wykres robi sobie jaja ... zamówiłam testy ale chyba nie będą potrzebne w tym cyklu 🤦🏽‍♀️
Screenshot_20220308-110040_Flo.jpg
 
U mnie wykres robi sobie jaja ... zamówiłam testy ale chyba nie będą potrzebne w tym cyklu 🤦🏽‍♀️
Zobacz załącznik 1376932
No ja też jestem przygotowana jak nigdy, mam 8 testów ciążowych i ch*j... Muszą poczekać. No ale rzeczywiście średnio optymistycznie wygląda Twój wykres, z resztą tak samo jak i mój... Ja bym na Twoim miejscu sprawdziła proga 7dpo, czy owu w ogóle była
 
No ja też jestem przygotowana jak nigdy, mam 8 testów ciążowych i ch*j... Muszą poczekać. No ale rzeczywiście średnio optymistycznie wygląda Twój wykres, z resztą tak samo jak i mój... Ja bym na Twoim miejscu sprawdziła proga 7dpo, czy owu w ogóle była
No tylko ze 7 dpo wypada w niedzielę... w pt lece do polski i średnio będę miała czas latać po labo ale może mi się uda w sobotę albo w poniedziałek.
To jest pierwszy cykl mierzenia temperatury - miałam weekend urodzinowy wiec wiele mogło się zadziac nieprawidlowosci akurat w sobotę i niedzielę... ale totalnie nie ogarniam 🤷🏽‍♀️
 
No tylko ze 7 dpo wypada w niedzielę... w pt lece do polski i średnio będę miała czas latać po labo ale może mi się uda w sobotę albo w poniedziałek.
To jest pierwszy cykl mierzenia temperatury - miałam weekend urodzinowy wiec wiele mogło się zadziac nieprawidlowosci akurat w sobotę i niedzielę... ale totalnie nie ogarniam 🤷🏽‍♀️
No to dopiero po kilku cyklach można znaleźć jakieś prawidłowości w swoich pomiarach :) pierwszy miesiąc na próbę to może się trochę rozjeżdżać :)
 
No i patrzcie laski jakie mi wychodzą te facelle, kreska zaraz po zrobieniu, robiony chwile temu 🤷‍♀️ Dlatego tych cieni wgl nie biorę do siebie.
 

Załączniki

  • BD6E1CDA-A6C8-4C0B-B093-43D92AE956EA.jpeg
    BD6E1CDA-A6C8-4C0B-B093-43D92AE956EA.jpeg
    2,1 MB · Wyświetleń: 141
reklama
No i patrzcie laski jakie mi wychodzą te facelle, kreska zaraz po zrobieniu, robiony chwile temu 🤷‍♀️ Dlatego tych cieni wgl nie biorę do siebie.
coś widać. Paskowe facelle podobno są dobre i czułe.
Ja do cieni jestem bardzo sceptyczna z oczywistych względów.
Masz możliwość bety?
 

Podobne tematy

L
Odpowiedzi
1 tys
Wyświetleń
84 tys
Do góry