reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

Kochane od 2 do 4 Marca mialam delikatne plamienia brązowe. Ile dni po ewentualnym zagniezdzeniu test o czułości 10 może wyjść już pozytywny? Pozdrawiam ❤️
 
reklama
Kochane od 2 do 4 Marca mialam delikatne plamienia brązowe. Ile dni po ewentualnym zagniezdzeniu test o czułości 10 może wyjść już pozytywny?
Kochane od 2 do 4 Marca mialam delikatne plamienia brązowe. Ile dni po ewentualnym zagniezdzeniu test o czułości 10 może wyjść już pozytywny? Pozdrawiam ❤️
Ja mialam takie plamienie 1 marca tzn sluz brazowy taki glut ,okres 9-11 marca powinien u mnie byc i tak zamierzam testować wcześniej to chyba nie ma sensu....chwilę chyba trwa zagniezdzenie sie zarodka w razie jak to bylo to oczywiście ....
 
No bez przesady [emoji849]
Do sklepów też nie wchodzisz bo są rzeczy dla dzieci?
Dziewczyny nie podchodźcie do tego w ten sposób bo niedługo nawet pozytywnego testu żadna tu nie wstawi bo każdej której nie wyjdzie w danym cyklu coś nie będzie pasować [emoji2356][emoji2356][emoji2356]
To co Ja miałam mówić jak przez 8lat starań nie wychodziło? Miałam zamknąć się w sobie albo wypisywać takie rzeczy tym co się udawało zachodzić [emoji2356]
Przemyśl co napisałaś bo ewidentnie tutaj widać zazdrość połączoną ze złością.
A jak nie pasuje Tobie, że ktoś tak się raduje to lepiej poszukać innego wątku.

Byłabym daleka i ostrożna z oskarżeniami drugiej staraczki o zazdrość [emoji6] dziewczyna napisała w bardzo ładny sposób to, co pewnie niektóre również poczuły, ale się nie udzielają lub nie miały odwagi napisać właśnie dlatego, ze zaraz pójdą takie oskarżenia. Wszyscy się cieszymy z pozytywnych testów i bet, co zreszta chyba nietrudno zauważyć przy wczorajszym wysypie [emoji6] mnie to może aż tak nie ubodło, ale tez uważam, ze do dyskusji o tym „jak powiedzieć rodzinie”, „kiedy powiedzieć rodzinie”, „czy kupić śpioszki, buciki, może poczekać do pierwszego usg” itp itd są bardziej odpowiednie wątki z dziewczynami, które przechodza dokładnie to samo w tym momencie i mają te same rozterki. Nie bez powodu np. na staraczkach raczej nie rozmawia się o wyprawkach [emoji2368]

Nie ma sensu się atakować, przecież nikt nikogo nie obraził. Odrobina wyrozumiałości z każdej strony - tych z sukcesem również - wystarczy.
 
No właśnie tak myślałam że to nie tak szybko. U mnie miesiaczka powinna pojawić się 8 marca 🥴 Trzymam kciuki żeby to było właśnie to zarówno u Ciebie jak i u mnie ❤️
 
No bez przesady [emoji849]
Do sklepów też nie wchodzisz bo są rzeczy dla dzieci?
Dziewczyny nie podchodźcie do tego w ten sposób bo niedługo nawet pozytywnego testu żadna tu nie wstawi bo każdej której nie wyjdzie w danym cyklu coś nie będzie pasować [emoji2356][emoji2356][emoji2356]
To co Ja miałam mówić jak przez 8lat starań nie wychodziło? Miałam zamknąć się w sobie albo wypisywać takie rzeczy tym co się udawało zachodzić [emoji2356]
Przemyśl co napisałaś bo ewidentnie tutaj widać zazdrość połączoną ze złością.
A jak nie pasuje Tobie, że ktoś tak się raduje to lepiej poszukać innego wątku.
Jak kobieta starająca się (i to tyle czasu) innej starającej się kobiecie może napisać, że zazdrości? Pomyślałaś o tym, że to krzywdzące? Szok...
 
Kochane od 2 do 4 Marca mialam delikatne plamienia brązowe. Ile dni po ewentualnym zagniezdzeniu test o czułości 10 może wyjść już pozytywny? Pozdrawiam [emoji3590]

A jeszcze zapytam - kiedy miałaś owulacje? Bo jeśli niewiele wcześniej to może to było plamienie okoloowulacyjne? Gin mi mówił, ze to się często zdarza. Niestety u mnie plamienie trwa od owulacji do @, wiec ja mam inny problem [emoji23]
 
A jeszcze zapytam - kiedy miałaś owulacje? Bo jeśli niewiele wcześniej to może to było plamienie okoloowulacyjne? Gin mi mówił, ze to się często zdarza. Niestety u mnie plamienie trwa od owulacji do @, wiec ja mam inny problem [emoji23]
Owulacje miałam 22 lutego zapewne ponieważ 23 ginekolog potwierdził ją monitoringiem
 
reklama
Do góry