reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowania czas start - czyli Marcowe ⏸ kreseczki 😅❤

reklama
Mam nadzieję że ta ciąża będzie spokojna.
W październiku jak miałam betę 17 to niestety biochemiczna
Muszę zadzwonić do ginekologa czy nadal brać duphaston tylko jedna tabletkę
Początek zawsze jest nisko, sprawdź przyrost i nie będziesz się martwić. To się nie musi powtórzyć. Głowa do góry!
 
O kurcze a ja kompletnie nic na tych testach nie widzialam, dobrze ze bete zrobilas ! 😃 Ja bym te testy wyrzucila do kosza bo bialo 🙈. Super, ze sie Wam udalo 🥰
A cos Cie sklonilo do testu ? Mialas objawy?
Wiesz co ginekolog przepisała mi duphaston od stycznia od 16 do 25 dnia cyklu bo raz miałam biochemiczna w październiku i nawet na koniec brania muszę sprawdzić czy nie jestem w ciąży żeby w razie w utrzymać i żeby wszystko było ok. Z objawów strasznie mnie bolały Piersi, chociaż w poprzednim cyklu też mnie bolały i myślałam ze to przez duphaston, miałam dziwne łaskotanie w brzuchu to było dla mnie nowe taka wrażliwość no i tyle chyba 😻
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
O kurcze a ja kompletnie nic na tych testach nie widzialam, dobrze ze bete zrobilas ! 😃 Ja bym te testy wyrzucila do kosza bo bialo 🙈. Super, ze sie Wam udalo 🥰
A cos Cie sklonilo do testu ? Mialas objawy?
Ja też miałam obawy bo niby czułosc 10 a prawie nic tylko cień myślałam że to fabryczna, koleżanka tutaj napisała że te testy sa wadliwe bo u niej 3 testy takie same a ciąży brak więc już wgl zwątpilam, a tu jednak 🥰
 
reklama
Do góry