reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

reklama
Kochane Marcelinka jest zdrowa,ale niestety jest na nutramigenie.Jasio ma całe płucka zajęte najprawdopodobniej wyszedł z neonatologii z zapaleniem płuc.Dzisiaj dzwoniłam do pani ordynator bo Jasio nie dostawał kroplówek a jadł po 30 ml.Opierdzieliłam i postawiłam na nogi cały oddział,bo lekarz dyżurny nie widział potrzeby dawania kroplówek a dziecko już nawet nie miało siły płakać.
 
Jasia boli brzuszek.Marcelinka je nutramigen i dzisiaj nie miała kolki.Jutro idę na rozmowę z lekarzami.Jasiu zjada po 45 ml.Trzymajcie kciuki aby zaczol jeść i zdrowieć.
 
Dziewczynki przepraszam,że ja tak ciągle tylko o sobie.Niestety jestem zaganiana i nie mam czasu,ale obiecuję nadrobić zaległości.Jasio zjada dalej po 45ml.Posiewy wyszły ok.Mam nadzieję,ze już nie będzie zwrotu w chorobie Jasia.Marcelinka zjada nutramigen z bólem.On jest okropny.Dosładzam jej glukozą.Kolek nie ma .Teraz nawet jak nie śpi to nie płacze.Pozdrawiamy wszystkie Ciocie i dziękujemy za trzymanie kciuków za Jasia.
 
reklama
Agata duuużo zdrówka dla Jasia!!!
Nutramigen jest ohydny moja Ola to piła ale bardzo krótko, bo zjadała coraz mniej. Wkońcu dr przepisała nam BEBILON PEPTI, to też jest dla dzieci ze skazą ale jest o wiele lepsze.
 
Do góry