reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

Umówiłam się na jutro do pediatry,może on coś poradzi.Mam nadzieję,że przepisze debirat albo lactulozę.U moich niuniek bóle są od razu po jedzeniu albo jeszcze w trakcie.Prężą się niesamowicie.
 
reklama
hejka kochana niechwam przepisza debridat my mamy i troche pomogło nawet kupki już są...jest lepiej. małytez ppojedzeniu kwili albo jak sie obudzi....dacie rade !dużo cirpliwosći.
 
agatko wierze i współczuje ale innego wyjscia nie ma trzeba przeczekac! próbuj uzbroic sie w cirpliwosc i spokój by małym twoje emocje sie nie udzielały-moze ciutke pomoże.
 
Dziewczynki siedziałam i myślałam .Niedawno zaczęłam im mieszać mleko nenatal z bebilonem 1-może to od mleka?Mleko odstawiłam i są na nenatalu.
Marcelinka jak nigdy już 3-cią kupę zrobiła ale wszystkie zielone.Jasio wczoraj i dzisiaj rano robił po kawałku a teraz miał niesamowicie luźną kupę wręcz rozwolnienie.Może to infekcja?:
 
Dziewczynki więc jest tak:kolki o 18 były,Marcelinka zrobiła jeszcze 2 kupy zielone.Za to w nocy było dobrze,nie było kolek o 3 rano.Wychodzi mi na to,że stolce i bóle nocne są od mleka.Teraz zastanawiam się na jakie potem mleczko zmienić?Pewnie jakieś hypoalergiczne.Mój najstarszy syn jest uczulony na białko mleka krowiego,ja też.Wiecie wczoraj spróbowałam bebilonu 1 i parę godzin do kibelka biegałam.Jak na razie zostajemy przy nenatalu.Tylko zastanawiam się czy malutkie są uczulone na białko czy nie trawią laktozy.W nenatalu jest mniej laktozy niż w jedynce.
 
Agatko ja jeremkowi dawałam colief to wspomaga trawienie laktozy.... chyba dostepne bez recepty(nam przepisała polski lekarz) Ja tez mam uczulenie na białka krowie , mikołaj i starsza córka i jeremek jest na nutramigenie lipij 2, kupy zielone smierdzace, ale lekarz mówi ze po tym mleku to norma... Buzialki dla maluszków
 
reklama
agatko pogadaj o mleku z lekarzem...nam pediatra mówiła ze na nenatalu mamy byc do 3 i półkilo apotem by nam radziła enfamil ale nie weim jak mały je [rzyjmie ..na razie mamy 3kg 20...wiec jeszcze troche przed nami a potem zobaczymy a powiedz mi ile kropel i ile razy w ciągu dnia dajesz preparatu na wzdecia ?super ze troszke lepiej....
 
Do góry