reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

Dziękuję.Dziewczynki wczoraj było ok,dzisiaj Jasio ma krostki na buzi.Niepokoi mnie to,że ma troszkę prawy policzek spuchnięty.Czy opuchlizna jednego policzka może być związana z alergią?
 
reklama
Kurcze mi teraz puszka idzie w 1 dzień,troszkę zostaje na rano.Na dzień dzisiejszy 900zł idzie na mleko,a jak będą jadły więcej to aż strach się bać.

Kochana dobrze, że dodałaś, że to tylko na mleko, bo gdzie jeszcze pieluchy, leki... Dojazdów do lekarzy nie ma nawet co liczyć.
Ja mam taką cichą nadzieję, że odzwyczajanie bliźniaków od pieluch pójdzie mi tak łatwo jak z Olą. Ona miała rok i 3 miesiące jak chodziła bez pieluchy.
Agata nie wiem czy u Ciebie też tak jest ale ja próbowałam z tańszymi pieluszkami i okazało się, że zużywam ich ponad 2 razy więcej niż pampersów. W tych tańszych chłopcy krzyczeli jak tylko nasikali i zaraz dupka była czerwona a w pampersach leżą od jednego karmienia do drugiego, no chyba że kupka jest.

Zdrowych i Spokojnych Świąt dla Ciebie i Twojej Rodzinki :-)
 
Ostatnia edycja:
hej agatko my mielismy happy belle 0 ale już sa ciasne wiec mamy pampersy 1 ale tylko dlatego ze przynosi rodzina i znajomi..potem spróbuje dady mój starszy ma i jest ok.
 
Ja w szpitalu jak córeczka się urodziłato od razu kupiliśmy PAMPERSY :)i w sumie używamy ich do tej pory i jestem bardzo zadowolona :D ale również słyszałam, że papmersy dada są dobre ale nie próbowałam.
 
reklama
Do góry