reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

reklama
Wróciliśmy,u Marcelinki oczka bez zmian na lepsze i gorsze.Wizyta 13.04.Martwi mnie dzisiaj coś innego.Marcelinka zrobiła mi dzisiaj śmierdzącą zieloną kupę.Oczywiście poprzedzoną bóle brzucha.
 
Co do kupek to nie pomogę ale u mnie kolki były przez 4 miesiące i to była masakra aż w końcu lekarz przepisał Debridat i nam pomogło, tylko nie wiem czy u wcześniaków można go stosować zapytaj lekarza bo on jest na receptę
 
Jeremek dostawał Donparadon na refluks (UK) w polsce wiem ze lek jest niedopuszczony jak sie dowiedziałam to zmieniłam mu na debridad ale to było na refluks .. kolki i tak były mega
 
reklama
Padam kolki są od 18 do 21,potem od 3 do 5 w nocy.Zobaczymy jak będzie dzisiaj.Zaczynają się zaraz po jedzeniu.W nocy to chyba pół bloku obudziły.Paulusia nam pediatra powiedział,że debirat przepisze ,chyba trzeba się do niego wybrać.
Cieszę się,że dr.Seroczyńska prowadzi moje dzieci.Na jednej z wizyt ją poprosiliśmy aby nas badała.Teraz jak jesteśmy w poradni to tylko kropelki nam tam zapuszczają i idziemy do dr na oddział na badanie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry