reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

Padam,zaczeliśmy nowy etap-KOLKI:szok: Dzisiaj przez 2 godziny prężenie nóżek,ciężkie bąki i wyglądało to na ataki.Najpierw krzyk a potem cisza i za moment znów.Masakra najpierw Marcelinka a 1,5 godz. póżniej Jasio.Czy któraś z Was używała delicol w kroplach?
 
reklama
Agata, próbuj...Musisz znaleźć coś, co działa na Twoje maluchy. U Fr np tak zachwalany SabSimplex tylko pogarszał sytuację.. Dopiero Lefax pomógł. Nic innego nie działało. A koli młody miał do 6 mies życia
 
Dzięki normalnie jestem cała spocona po ich kolkach.Starszy syn też miał,na niego podziałał baybynos zamówiliśmy wtedy z Niemiec.No ale jak dwoje ma kolki to masakra.Cuda robiliśmy i nic.
 
Agata na pewno tego probowalas, ale jakby nie to moze sprobuj suszarki. Dzieciom w mojej rodzinie bardzo pomagala na kolki. Najpierw wlaczali gdzies dalej, potem blizej dziecka zeby sie nie przestraszylo, a potem cieple powietrze na brzuszek. Pozniej juz od samego dzwieku kolka zaczynala odpuszczac. Niektorym dzieciom pomaga odkurzacz. Mi mama kladla swiezo wyprasowane tetrowe pieluszki na brzuszek jak mialam kolki i pomagalo. Trzymaj sie jakos z tymi kolkami:(
 
Witam wszystkie mamusie wcześniaków. Jestem nowa na forum. Moja córeczka urodziła się w 34 tygodniu(2300,50 cm) , teraz ma 4 miesiące:tak:
Hmmm ... co do kolek to moja maleńka również miała . mi pediatra zalecił kropelki BioGaia ok 43 zł i kropelki na wzdęcia espumisan. jej pomogła ale póżniej kolka znowu wróciła. obecnie nie ma.oprócz tego kładłam ją na brzuszek-choć tego nie lubi i masowałam jej brzuszek.
 
reklama
Agata tak to jest z kolkami... trzeba to przetrwac....
jeremek tez meczył sie strasznie, pierwsze trzy miesiace mam wrazenie ze płakał i spał ... nic nie pomagało w koncu lekarz kazał odstawic wszelkie medykamenty, masowac brzuszek i trzymac sie dzielnie .... no i kolki przeszły... nie na darmo sie mówi ze to do 100 dni płaczu..potem przechodzi ... Trzymajcie sie !
 
Do góry