reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

calzedoniafruczka
user-online.png
-na obecną chwilę obydwoje ważą po 1650.
Właśnie dostałam tel od pani doktor.Okulista już był,u Marcelinki mamy dalej 2-gi stopień retinopatii.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agata dasz radę. W domu jest inaczej, będzie się poznawać, złapiecie rytm dnia i będzie ok. Ja też się obawiałam czy dam rade z bliźniakami, szczególnie bałam się karmienia, bo pielęgniarki straszyły, ze będziemy mieli tragedie z niejadkami. Przez 2 dni chłopaki zjadali po ok 35 ml a potem było już tylko lepiej. No i czeka was jeżdżenie po poradniach ale i przez to da się przejść.
Nie zamartwiaj się, dacie radę :tak:
 
Agata, wizja domku już na horyzoncie?? Super!! Maluchy naprawdę dobrze sobie radzą, :tak:. Ach, ja tez nie mogłam doczekać się powrotu do domu, a jak dzielił nas jeden dzień, to bałam się jak diabli :no:. Niepotrzebnie, jak mały wrócił do domu, wszystko minęłao. Też dacie radę :-).
 
To fantastycznie ze malenstwa tak pięknie sobie radza!!!!!!!!!!!!!!!!! a mamusiu nie martw sie dasz sobie rade , moze pierwsze tygodnie beda trudne ale potem bedzie coraz lepiej
 
dzieciaczki super przybierają :-) no i już niedługo do domku :-) jacy oni są dzielni :-) a ty się mama nie dawaj! dasz radę! a jak twoja rana? zagojona wreszcie? zdrówka :-*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tak robimy masaż,ale nie w tym rzecz ona bardzo męcz się przy jedzeniu.Jasio zjada na 2 razy 40 ml.Marcelinka je 40ml w 20 minut,ale i ona załapie i skoordynuje ssanie z oddychaniem.Z raną ok,ale czekam na posiew bo mam cały czas bóle jajnika i plamienia.Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.
 
Do góry