reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

Super sobie radzą twoje dzieciaczki! Jaś idzie jak burza, brawo! A Marcelinka wcale gorzej sobie nie radzi, jeść 40ml w 20min, uważam, że nie jest źle, grunt, że załapała o co chodzi i nie krztusi się.

Plamień nie zazdroszczę. U mnie choć rana dobrze się goi, to walczę z plamieniami. W całym cyklu 29 dniowym mam tylko 1,5 tygodnia spokoju. Dostałam leki na unormowanie plamień, ale zrezygnowałam, bo strasznie zaburzają laktację, a wolę karmić też moim mlekiem.
Kiedy będziesz mieć wyniki posiewu?
 
reklama
Agatko - tak bardzo sie ciesze, ze wizja wypisu babli jest tak blisko. Nie martw sie zbytnio Marcelinki jedzeniem, moja Laura tez miala opory z piciem mleczka. Dziubala jak ptaszek, a teraz .... domaga sie jedzenia bezprzerwy . Co prawda jest na specialnym, wysoko kalorycznym mleczku , ale postepy sa .Glowa do gory,dasz rade. Jestes bardzo dzielna. Czekamy, na Twoj powrot na watek niemowlaczkow. Ucaluj stopeczki i raczki maluszkow ;-)
 
Wyniki posiewu we wtorek lub poniedziałek.walawenderki
user-offline.png
-moje dostają pre nan,ale ja im zmienię na bebilon nenatal bo wcześniej taki dostawały.Po nan jest już wysypka i kolki,a kupy zielone.A Ty czym karmisz?
 
Agatko - my uzywamy SIMILAC, nie wiem jaki jest polski odpowiednik. A moze sprobuj innej butelki, ja wyprobowalam tysiace i w koncu pani dietetyk podpowiedziala nam zeby sprobowac smoczkow z NUK. One sa bardzo mieciutkie i mleczko samo leci,wiec dziecko sie nie meczy. Wiem ,ze sa dwa rodzaje smoczkow z tej firmy , my mamy takie zolte (nie wiem jaki to material), ale moj tato nam przysylal je z Polski, bo u nas ciezko bylo dostac,wiec bez problemu dostaniesz je w kazdej aptece.
Wiem jak sie martwisz , bo ja mialam to samo. buziaki, bedzie dobrze
 
Agata u mnie Igor pięknie zjada ale Oskar 70ml czasem męczy 20-30 min i muszę butelkę do podgrzewacza wkładać. Chłopaki muszą mieć chociaż jedna przerwę w trakcie jedzenia na odbicie. Zobaczysz z jedzeniem się rozkręcą :-)
 
Kupiłam butelki i smoczki nuk.
Odnowiliśmy mieszkanie a teraz szoruję na błysk.Maluszki ważą po 1850.Zmienili im mleczko na bebilon i jest ok.Jeszcze okulista ,badanka i może w piątek wyjdziemy do domku.Całuję Was.
 
reklama
Do góry