reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcelinka i Jaś

reklama
Dzisiaj byłam na izbie przyjęć.Do biegunki dołączyły mi się plamienia i ból brzucha.Zrobili mi posiew i czekamy 5 dni na wyniki.
Z bardziej optymistycznych wiesci Marcelinka i Jan wyszły z inkubatorków.:-)Waga 1600.
 
O rany, Agata, ale Ci się chrzani ze zdrowiem.
Myslisz ze te biegunki to tez pokłosie cc? Bo i ta rana babrze się u ciebie strasznie..

Dobrze ze maluszki tak cudnie sobie radzą:)
 
Agata, a czy usłyszalas od lekarzy jakieś wyjasnienie??? Musieli ci niexle zainfekowac ranę! To skandal po prostu.
Pisałam już tutaj - miałam 2 cc, po pierwszej szybko doszłam do siebie, po Franiu ze 2 tyg nie mogłam chodzic, ale chlastani ekspresowo i dr powiedziedział ze niezłą rzexnie mam w środku. Ale NIGDy PRZENIGDY nawet kropelka ropy nie wydostała mi sie z rany..
 
Mnie tez cieli ekspresowo. Nam jeszcze nieestetyczna bardzo ta blizne ale nic sue z nia nie dzialo. A na nogach bylam juz nastepnego dnia a dwa dni pozniej chodzilam po schodach bo w szpitalu zepsula sie winda a ja do Tosi chodzilam.

Super ze wyszly z inkubatorow. U nas powyzej 1800 wyciagali. Ale jak Tosia pojechala na laser to tam byla w podgrzewanym lozeczku. Wlasnie z laseru wrocila z wga 1800 ale jeszcze tydz trzymali ja w inkubatorz bo chcieli zeby spokojnie doszla do siebie. A 10 dni pozniej poszla do domu;-)
 
Dzisiaj tuliłam moje dwa krasnale.Jasio zjada butlę w tempie expresowym,za to Marcelinka po 10,15ml.Dzisiaj niunia ma toczoną krew.Wyniki morfologii nieciekawe.Jutro kontrola okulistyczna.Mam nadzieję,że będą pozytywne wieści.
 
agatt trzymam kciuki za maleństwa i za kontrole okulistyczną myśle ze bedzie oki.....my mamy w srode kolejną jak do tej pory u nas ROP I stopień.....
 
reklama
Do góry