reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Ja tez sie dzisiaj dziwilam bo rano sprawdzilam temp i ubralam mloda do przedszkola jak na lato, poszlysmy do auta i sie wracalysmy tak zimno bylo, niby pokazywala 14 ale ten wiatr taki zimny. Tez slyszlam ze polpoludniu ma byc cieplo. Mam nadzieje ze pogoda dopisze jutro bo chcialabym nad wde pojechac.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie...otoz ponad m-ac temu skonczylam karmic piersia i nadal nie mam @.
Jak to bylo u Was,kiedy dostalyscie...bo jakos nawet nie mam objawow zblizajacej sie @...hmmm:szok:
 
magdziarz gratulacje dla Grzdyla. w końcu to duży chłopak;)

mikusia ja dostałam w marcu (nadal karmię piersią) jak byliśmy w PL. u mnie wszystko wróciło do normy właśnie w marcu;/

u nas ładna pogoda się robi więc zaraz idziemy do ogrodu siedzieć;) niestety jogurt się nie przyjął-zielone kupki;/

jak lecieliśmy do PL specjalnie wysyłałam paczkę z peiluchami i naszmymi ubraniami żeby bagażu rejestrowanego nie brać. przed wylotem nie wszystko było w paczkach bo niektóre rzeczy się suszyły niektóre jeszcze brudne były. ale teściowa zapewniała że wsadzi wszystko. jakie było wczoraj moje zdziwienie jak młodsza siostra mojego pisze do mnie o 22.00 (dzisiaj kurier ma przyjechać po paczkę) czy ona oprócz sweterka żółtego i niebieskiego ma coś dopakować (bo teściowa mi powiedziała że te sweterki nie są spakowane bo były prane) bo ona sobie wzięła. pewnie teściowa tego nie wiedziała i myślała, że to co było w paczkach to my spakowaliśmy plus te dwa sweterki. oczywiście namęczyła się żeby zakleić a "ta" młodsza siostra wyjeżdża z takim tekstem. wiecie co...po to robię te paczki-za które płace ja- zeby te ubrania i wszystkie zabawki do mnie wróciły. niestety paczki idą na darmo. nie chcę już pisać tego do teściowej bo pewnie to będzie moja wina!!

dziewczyny zbliża się dzień Ojca (szkocki) co można kupić od Małego dla taty?
 
Ostatnia edycja:
mikusia, ja dostałam ok 4 mc po skończeniu karmienia, z tym że ja karmiłam tylko 2 tyg
przerazona, co do prezentu to pojecia nie mam, moze koszulke z Felkiem? ;-) mi sie zawsze takie podobaly...ale nie kazdemu musza :tak: mam kolege, ktory robi odreczne rysunki/szkice, np na koszulkch wlasnie. Niesamowicie to wyglada :-) linka wklejam, jakbys chciala poogladac: http://ernies-arts.blogspot.co.uk/ a co do rodziny...juz nawet nie mam komentarza. Tylko wspolczuje...
 
Ostatnia edycja:
przerazona zwalilas mnie z nog normalnie, rany jak mozna cos takiego zrobic.. brak slow..

pogoda sie poprawila, juz pranie jedno wisi , drugie idziemy zaraz wieszac i zostaniemy troszke w ogrodku przed blokiem, nie chce mi sie za nimi dzis biegac a patryk tez jakis umeczony tym sloncem wczorajszym wogule nie chce chodzic dzis na nogach.. cala droge z przedkola nioslam go na rekach bo taki zmeczony:eek:

polowe szafy wysprzatalam, a druga moze zostawie na jutro :dry:
 
Przerazona no niezla macie rodzine :/ Na dzien ojca kupujemy tacie blu ray'a no chce I ksiazeczke taka dla maluszkow zatytulowana moj tata. Ja juz na dzien matki dostalam prezent w marcu ale wam zycze udanego dnia mamy jutro :). A jesli chodzi o okres, to ja nadal karmie I jeszcze nie mialam i oby to jeszcze troche potrwalo;)
 
Mi sie dzisiaj upieklo bo jak mloda z przedszkola przyszla to do Kuby przyszla kolezanka i sie Majka zajela a potem przyszla kolezanka z siostrzenica wiec 2 godz sie dziewczyny bawily. A tak mi sie juz dzisiaj nigdzie nie chcialo chodzic no i mi sie upieklo. A moj syn zaczyna dziewczyny do domu sprowadzac.
Ja posprzatalam gore, pozmienialam posciel, zrobilam pranie, zakupy i jutro pedzimy nad morze grzac dupki.
Przerazona nie rozumiem czemu te rzeczy maja wrocic? Z tego co zrozumialam to sa to wasze rzeczy tak? Wiec niech sie wypcha, jak chce to niech sobie pogada a twoimi rzeczami niech sie nie rzadzi. Olej to
 
magdziarz ja właśnie myślałam o koszulce ale ze zdjęciem. musze powiedzieć, że niektóre te szkice super;) ja też dostałam prezent w marcu. stwierdziliśmy, że żyjemy tu i będziemy obchodzisz wszystkie uroczystości według ich kalendarza;)

a mnie rozkłada choroba ;(

co do paczek to ja już nie mam na to siły. musieliśmy dzownić po 20.00 bo teściowa nawet nie chciała wydawać na smsa żeby napisać, że kurier był i odebrał. tak isabell nasze. specjalnie na wyjazd kupiłam sobie pare rzeczy i po to chciałam paczkę żeby je mieć .z powrotem. a tu nici z tego! ale kolejna nauczka, trzeba było zrobić to samej!
 
reklama
Przerazona no to jednym slowem masz tesciowa z piekla rodem...tyle sie o nich mowi, ale Ty masz chyba z tych najgorszych,niestety:szok: Moja tesciowa jest ok.nie wtraca sie do nas,kocha wnuczki...ale chyba nie chcialabym z nia mieszkac pod jednym dachem:no:Wspolczuje Ci:sad:
Jesli chodzi o @ to nie chce jej teraz...zwlaszcza ze niedlugo lecimy do pl.ale zastanawiam sie kiedy moge sie spodziewac:confused:
Magdziarz fajne te szkice...ma chlopak talent :tak: najbardziej podoba mi sie ta twarz dziewczyny na samym koncu:wink:
Dzis znowu spedzilismy troche czasu w ogrodku,maly zastrajkowal i nie chcial isc do przedszkola...moze to lepiej,bo rano posprzatalam,zmienilam posciel i zrobilam 2 prania....chyba tak jak Izka:-Dchyba sie zgadalysmy:tak:;-)
Troche znowu mnie przysmazylo sloneczko...tylko nie tam gdzie bym chciala :no: twarz blada tylko mam czerwony nos jak balwan:-D Jednak nad woda lepiej bierze sloneczko...
 
Do góry