reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

My dzisiaj z kolei zaliczylismy zakupy z małym,w tym najważniejszy zakup dla niego-basen :D pół dnia w nim spędził,nawalczyl się ze slizgawka po czym miał totalnie dosyc i sam prosił żeby iść już do domu i bajki mu włączyć...tak oglądał a ją w tym czasie malowalam jego pokój,jeszcze jutro jedną ściana i koniec malowania :D chyba pierwszy raz w życiu trafiłam z kolorami idealnie,tak jak chciałam,szok.padam po tych dwóch dniach normalnie :o jeszcze nasz landlord mnie wkurza bo od środy przyjeżdża po stara szafę i łóżko z pokoju filipa,w końcu sami się wzięliśmy za jej rozkrecanie,aż dziwne że nikomu na głowę nie spadła,sami ledwo uszlismy z życiem przy jej rozkrecaniu :p tak czy inaczej właściciel będzie miał niespodziankę bo wszystko wystawilismy na ogród...nie będę stała z robota bo jemu.ciężko podjechac na 40min i to zabrać :/ zobaczymy co powie na ta eksmisję mebli na dwor...no nic,trzeba się położyć....jutro trzy święta obchodzimy bo jest dzień matki,imieniny małego i nasza rocznica wiec.trzeba odpocząć ;) a Wam mamuski z racji tego,we już mamy nasze święto,życzę polska data WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA MAMY :))
 
reklama
Witam w ten kolejny piekny dzionek:-)
Lacze sie z zyczeniami dla wszystkich MAM,obysmy zawsze mieli super mezow,super dzieciaczkow i super zycie;-):-D
Rano dostalam rysunek i kwiatki z ogrodka :-D a teraz maly juz wyciagal pieniazki ze swinki zeby kupic prezent od niego i siostrzyczki... :-D
Teraz zakupy,sparzatanie...uff a tu znowu goracy dzien sie zapowiada;-)
Milego dnia:-D
 
ja tez z okazji polskiego dnia matki zycze wam wszystkiego najlepszego , pociechy z dzieci i wsparcia w mezach ;-)
ja dzis robie tortille bo przez ta pogode nic sie jesc nie chce, a gotowac tymbardziej :-Dw polowie zorientowalam sie ze nie mam sreberka :szok: no teraz czekam az mi siostra podrzuci bo bedzie o okolicy. bylam z dziecmi na placyku troche ale samej to mi nudno bylo i wrocilismy po 1,5 godz. zreszta i tak mialam robote a samo by sie nie zrobilo..
 
Ale mnie slonko przypieklo!!! Za dlugo z wozkiem spacerowalam. Wczoraj pisalam ze nadal nie mam okresu.... I trzeba bylo sie nie chwalic bo juz mam...
 
Ja również dolanczam się do życzeń, wszystkiego naj dziewczyny.
My byliśmy dzisiaj na plaży i było super, dzieciaki wogle nie chciały z wody wyjść. Młoda oczywiście w drodze do domu zasnela i teraz jeszcze nie śpi. Ja się trochę spieklam pomimo że wyjątkowo się smarowalam kremem, bo zazwyczaj tylko dzieciaki smaruje.
Jutro też bym się chętnie wybrała ale trzeba do pracy iść
 
No ja dzisiaj ciag dalszy przypiekania sie,tylko gdybym odkryla posladki,brzuch do cyckow to 'corka mlynarza',heehehe:-D:-D:-D Jurto ruszamy na zakupy z moim m.bo trzeba prezenty powoli kupowac...wiiec nie bedzie opalania:no: Spieklam sobie rece...pieka jak cholera:szok:
Dzis na obiad kielbaski z grilla,tez nie robie obiadow bo raz ze sie nie chce,a po drugie tez sie nie chce jesc...ale kiebaska z polskiej masarni byla super:tak:
Maluchy juz spia,a my ogladamy TOP TRENDY...pozniej jakis filmik :-p
 
Też przylaczam się do życzeń dla wszystkich mam ;-)
Ja mam nadzieję że niedługo przestanę być 2w1 bo zaliczylam masaż szyjki I rozwarcie na 2cm plus dziś miałam "shaw". Teraz mam bóle jak przy okresie, więc chyba nie bede się za daleko jutro ruszala. Póki co zaliczylam dziś grilla, a Kuba spędził cały dzień na świeżym powietrzu.
 
Magda to trzymaj sie! Malenstwo juz sie szykuje na swiat :) jak sie ania rodzila to tez w sobote sie kladlam z lekkim bolem brzucha jak na okres a w poniedzialek mala byla na swiecie :)
 
Cytryna mam nadzieję że też tak będzie. Poki co nic się nie dzieje, bóle pojawiają się tylko wieczorem I jakoś przechodzą.
Dziś zdecydowaliśmy nie siedzieć w domu I czekać na malenstwo. Pojechaliśmy do Strathclyde Park. Spędziliśmy bardzo miło czas i Kuba przejechał się na kilku karuzelach w M&D. Teraz grill w ogrodzie na kolację I może grillowana polska kielbaska pośpieszyć malenstwo na świat :D
 
reklama
hej dziewczyny:-) pogoda nadal dopisuje:tak: calymi dniami siedzimy na dworze, szkoda marnowac pogody.. dzisiejszy dzien spedzilam z mezastym w parku. Musze sie pochwalic bo moj maly anioleczek nauczyl sie jezdzic na rowerze:tak: nic innego teraz nie robi tylko jezdzi, nawet w domu:-D
Magda.uk szybkiego i bezbolesnego rozwiazania:tak: miejmy nadzieje ze to juz nie dlugo:-)
 
Do góry