reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

ZQo no to super ze zapisalas synka...jednak cuda sie zdarzaja ;-)
Almani witaj,czasami dobrze sie wygadac na tutejszym forum,bo nas tutaj jest wiecej...chetnie wysluchamy i poradzimy...:-D
Tylko co do pogody to nie mozemy nic poradzic :no:
 
reklama
Mikusiamają siedzibe w airdrie a dobic sie do nich to masakra co dzwonilysmy tam to sie sekretarka wlaczala i tyle ,bylysmy tam to tez wszystko pozamykane chociaz bylo to w rozne dni i o roznych godzinach no ale wkoncu sie udalo.U nas maj zapowiada sie bardzo gorąco pod kontem spotkan roznych i wizyt zaczynamy 3 na badaniu sluchu to bedzie masakra:tak:
Chcialam konrada tez zapisac ale jak to powiedzial Pan ktory nas zapisywal konrad ma jeszcze za malo specjalistow:-D tylko psychologow i pediatre zwyklego to za malo:szok:

no wlasnie ta pogoda ach:crazy: szkoda gadac,
 
Ostatnia edycja:
Ja juz nie wiem ale wszedzie gdzie slysze to te dzieci albo alergie albo jakies inne problemy,np.kumpela mojej znajomej ma problem ze stulejka malego i za cholere tego nie chca leczyc lub zrobic zabieg.Maly ma czeste zapalenia cewki i wrecz skarzy sie na bol pisiaka...A lekarze kaza czakac do 7 roku zycia:szok: Czyli do tej pory ma sie meczyc????:baffled:Paranoja
A to znajoma szkotka ma synka co ma cos na jaderku i tez non stop z nim jezdzi po lekarzach...juz sie smiala ze chyba poleci do pl.bo tutaj rozkladaja rece....:no:
 
Ufff...nic tylko sie cieszyc, że moje jest zdrowe:tak: Swoja droga w prawie każdej rodzinie jaka znam jest przynajmniej jedno dziecko chore na coś :confused:
 
No to fakt ze to jakas masakra jest mysmy tez z konradem mieli podejrzenie ze moze ma stulejke bo tez mial czesto zaczerwienione i nawet gp skierowala nas do pediatry ale ten powiedzial ze wszystko jest wporzadku ze samo sie wszystko naprawi:-D i wsumie to niewiem wprawdzie ma juz 7 lat prawie zapalen ma juz napewno mniej ale przy sikaniu zwlaszcza rano trzeba go pilnowac zeby sie skupil zeby lecialo do ubikacji a nie wkolo:-D
Takze co tu duzo mowic opieke medyczna mamy tu do d.....ja tez ciagle mysle nad diagnozowaniem chlopcow w PL bo juz czasem mam takie nerwy ze hej...jakbym nie wchodzila oknem jak zamykaja mi drzwi to byloby jeszcze gorzej:tak:
 
dziewczyny naprawde chyba trzeba sie umowic wszystkie na porzadna kawe bo oszalejemy...ja jutro akurat juz zaklepana jestem u kuzynki mojego M, ale na reszte tygodnia planow nie mam. dobrze, ze M wrocil z pracy, jakos troche mi ulzylo, ale pewnie jutro znowu z ta pogoda wesolo nie bedzie... jeszcze dzisiaj znalazlam swietne mieszkanie,za 2tyg konczy nam sie umowa i w zasadzie mielismy zostac w tym, a teraz juz sama nie wiem...pewnie za pozno damy znac i nam nie zwroca depozytu :/ a szkoda by mi bylo okazje przepuscic bo zapowiada sie naprawde super, moze sie przejdziemy, obejrzymy...
 
Witajcie :-) widzę, że podły nastrój ogarnął nasze formu:-(. Takie nasze życie niestety. Zakladamy rodziny, wychodzimy za mąż mężowie obiecują się angażować a w praktyce wygląda to trochę inaczej:no:. Ale mam taką propozycje. Jak się zrobi ciepło bo w końcu musi się zrobić ciepło to może się umówimy gdzieś tu w jakimś parku i zrobimy sobie jakiś piknik z dzieciaczkami???
k4ol4 zapraszam na kawkę. Jeśli będziesz miała czas i ochotę. Twój synuś się pobawi z moimi a my pogadamy i wypijemy kawkę. :tak: Jeśli ktoś jeszcze ma ochotę dołączyć to zapraszam :-)
A tym czasem zmykam spać bo cięzki dzień dziś miałam w pracy i padam na twarz. Dobranoc wszystkim
 
no ja jestem chetna na jakąs kawke bo naprawde poza corką to nie mam z kim pogadac,k4rol4 jak fajna okolica to pewnie ze warto zobaczyc:-) zalezy jeszcze od agencji czasem mozna sie dogadac jakos...a mieszkAnie to o ktorym myslisz to tez w coatbridge?jak to nie tajemnica,bo to chyba tez duzo zalezy od dzielnicy trzeba uwazac zeby czasem nie trafic gorzej niz sie ma
 
Ostatnia edycja:
wlasnie problem w tym, ze mieszkanie wynajmujemy od prywatnych wlascicieli...z tym, ze dosyc w porzadku ludzie wiec moze sie uda chociaz czesc odzyskac. mieszkanie w coatbridge i w sumie w tej samej okolicy co to, tyle samo pokoi, jakis ogrod itd. 2 bedroom ground floor flat to rent in Cornhill Drive, Coatbridge, North Lanarkshire, ML5
szukalismy wczesniej,ale nic ciekawego nie bylo, wiekszosc nieumeblowana a tutaj do wyboru wiec tym bardziej mi pasuje...
jesli chodzi o piknik to ja jaaaak najbardziej chetna, przynajmniej dziecko mi sie "wywietrzy" w koncu :p na kawe tez sie musimy dokladnie zgadac jakos w tyg albo na sobote.
nnawet nie wiecie jak marze o drinku z cytrynowki albo finlandii czerwonej ze spritem, do tego goraca kapiel ...masakra :( a tu jeszcze tyle miesiecy musze z deprecha radzic sobie normalnymi sposobami :p
 
reklama
Do góry