reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

oj ja tez jestem chetna na kawke juz bynajmniej nie jestem uwiazana i moge zawsze dojechac, lub zapraszam do mnie:)
a z tym piknikiem to swietny pomysl-teraz tylko czekajmy na pogode:)
k4rol4 pewnie jak lepsza oferta niz w tym co jestescie to nie ma sie nad czym zastanawiac...:) a gdzie Ty teraz miszkasz?? bo juz zapomniałam...
spokojnej nocki
 
reklama
k4rol4 no juz sobie obejrzalam fajne mieszkanko no i najwazniejsze kawalek ogrodka:) bo ja to nawet prania nie mam gdzie powiesic:(
wczoraj nasza stara sasiadka z zeszlego mieszkania zaproponowala zebym jej na ogrod przywozila, no ale przeciez nie bede sie wozic z praniem:D
tez planujemy cos szukac ale jeszcze 2 m-ce musimy byc tutaj:/
ja wolalalabym ta kawke w tyg bo weekendy to raczej nas nie ma:)
 
no mieszkanko calkiem ladne wsumie ja nie znam tamtej okolicy bardziej od strony airdrie sie orientuje ale skoro mowisz ze calkiem nie daleko Ciebie to chyba dobrze:tak:jakby Ci sie udalo dogadac,trzymam kciuki
Ja tez jestem chetna na piknik tylko tyle ze w czwatrek i piatek mam remont konrada pokoju a w sobote umowilam sie do fryzjera:happy:bo juz odrosty musze koniecznie zrobic ale potem juz moge chodzic na pikniki kawki itp...
 
zqo to wpadaj na kawke jak już będziesz po spotkaniach
k4rol4 mieszkanko fajnie nic nie szkodzi pójść i obojrzec bo czasami rzeczywistość różni się od tego co na zdjęciu
basienka ja na kawke chętnie ale w tym tyg dopiero w piątek mam czas.
 
Na kawkę to i ja się chętnie piszę no i jak się nie rozpakuję zanim sie pogoda zrobi to i do pikniku z przyjemnością dołączę :)

Mieszkano fajne,widać jasne,jest troszkę przestrzeni no i ogródek fajna sprawa :)
 
Joasia iza jutro jest ta playgroup kiedys bylyscie chetne jak cos to zapraszam:tak:
chyba ze jeszcze ktos jest zainteresowany:happy2:
a teraz to ja juz chyba zmykam spac bo z moim potworem to nic nie wiadomo.Milych snow zycze.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny ja mam czesto wszystkiego dosc i z checia wrocilabym do Polski.Ale wiem ze ciezko jest i co zrobic.Moj M od pn do pt pracuje od 7 do 19.30 .Wiec czest jak wraca do domu to dzieci juz spia.A w weekend nie garnie sie do pomocy .k4rol4 ja lecialam do pl w 6 miesiacu a wracalam jak juz minal 7 miesiac tylko ze musialam miec zaswiadczenie ze nie ma przeciwskazan do lotu.Chyba ze teraz cos sie pozmienialo .Ja tez z checia pisze sie na ten piknik moje dziewczynki mialyby sie z kim pobawic .A dzis znow to samo sprzatanie pranie ehh .. ale coz robic takie zycie .Za oknem pochmurno znow bedzie badac dlaczego a w Pl wszyscy rozpoczeli majowke z taka piekna pogoda.Dziewczyny jesli któras miala by do sprzedania ubranka dla niemowlaczka dla chlopca albo ziewczynki to dajcie znac siostra w Pl jest w ciazy a ja wszystko po moich dziewczynach wydalam .
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny to co umawiamy się na tą kawkę u mnie? Mnie pasuję jutro po 11 bo na 10 mam wizytę z dzieckiem do okulisty albo czwartek po 10. Więc Joasia,i Iza, k4ol4, zQo i kto jeszcze miałby ochotę to zapraszam. Dajcie tylko znać komu jaki dzień pasuje i wpadajcie.
 
reklama
witajcie,
moj maly spioch jeszcze spi obudzil sie o 6 na sniadanko i dalej chrapie:)
ja w tyg jestem praktycznie dostepna caly czas czasami mam cos do pozalatwiania wiec mi praktycZnie w tym tyg kazdy dzien pasuje..
to ustalmy harmonogram spotkan na caly tydz:))) i kto bedzie mial ochote niech wpada, ja zapraszam do siebie:))))
 
Do góry