reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
Witam :-) ciężki dzień przede mną dziś ... Wypiję kawkę i muszę jechać z synem na wizytę do szpitala, wrócę chwilę posiedzę i pędzę do pracy. Dobrze, że to ostatni dzień pracy w tym tyg. Liczę na to, że szybciutko przeleci;-) Pogoda nie rozpieszcza. Najgorsze, że do końca miesiąca się tak zapowiada. Brrr a mi tak się marzy słoneczko, ciepełko:tak:
A tak z innej beczki to moje dziecko kilka dni temu stwierdziło, że chciałby mieć siostrzyczkę:szok: Ja nie wiem skąd u dzieci takie pomysły, myśli ...:-D
 
isabell super sprawa ;) ja się piszę;)

tak pytałam o okres i płodność i wczoraj dostałam @. no jak na zawołanie. czyżbym miała się już starać? ale ja jeszcze niedecydowana jestem;););) chciałabym dzidzię ale bez 9-cio miesięcznej ciąży;)

co do pogody to mnie słońce jakoś nic nie pomaga;/ wczoraj na spacerze uświadomiłam sobie, że nic nie ogarniam: domu-"burdel na kółkach", siebie - już się cała posypałam, Małego...a gdzie jeszcze praca, znajomi,,,SZOK! podziwiam Was dziewczyny!!!!
 
oj przerazona ja jakos teraz mam takie humorki, ze lepiej nie mowic. wczoraj taki dolek mnie zlapal, malego przewijalam i normalnie plakalam :| chyba ta ciaza tak na mnie dziala, tez mam dni ze nie ogarniam niczego, dzisiaj jednk postanowilam cos ogarnac w domu bo tez do gory nogami jest :| poza tym bylam wczoraj na usg, dzidzia elegancko sie rozwija :D i oczywiscie jak to zwykle z moim szczesciem-zacisnela nogi i nie bedzie pokazywac kim jest :| jakies wstydliwe te moje dzieci kurcze :/ chyba sie wybiore na 3d usg bo nei wytrzymam do porodu :p a wszyscy tak czekali na wiesci, mama z polski sie dobijala, tesciowa, znajomi...a ja wszystkim mowie, ze nic nie wiem poza tym, ze z dzidzia wszystko ok :) a jeszcze zmiana daty porodu, troche sie rozni od tej ktora podala mi midwife, mialam na 8.08, z usg wyszlo ze 22.08, komu wierzyc?
 
witam wszystkie nowe mamuski :) szukam troche mam z okolicy ale jakos nie umiem nikogo znalesc :p jest ktos z okolic montrosu moze?? tam gdzie dzis leje i leje i leje :D
 
witam wszystkie dziewczyny te starae i nowe mamuski :-):-):-)
k4rol4 no to spora roznica w datach to wychodzi ze masz termin po mnie!! ja mam na 19 stego sierpnia a kiedy milas ostatnia miesiaczke?
 
Hejka :happy:
Izka no fakt ze tutaj lepiej,bo zawsze na biznes kase od panstwa dostaniesz...w pl.jest trudniej :wściekła/y:
A co cie ostatnio tak ten twoj wnerwia?On tez jest z toba w pl.czy tutaj?

Bzyczek a ty masz blizniakow i co nie chcesz wiecej dzieci?

Przerazona,ja tez mialam jakas depresje jak mialam 1sze dziecko,myslalam sobie ze jak bede miala drugie to chyba zwariuje,ale jakos daje rade,bo trzeba...i chyba teraz majac dwojke mam wiecej sily i chce pokazac (sobie)ze potrafie,ze tak szybko sie nie zlamie.Oczywiscie sa dni co mam jakis dolek,burdel na kolkach w domu, ale na drugi dzien ogarniam wszystko...A jesli chodzi o prace,to nie wyobrazam sobie zostawic dzieci komus i isc na opiekunke zarabiac...nie chce aby dzieciaki nie mialy mamy przy sobie,bo przeciez juz tatus pracuje czasami po 10h i go czasami widza tylko na godz.i ida spac.:crazy:

Karola ja tez czesto plakalam z drugim dzieckiem...urodzila sie dziewczynka i teraz ona b.malo placze,bo mamusia wyplakala morze lez :laugh2::tak:Musisz teraz wyposrodkowac ten termin bo mi tez podali ze 6-go urodze,a inna ze 18-go a mala urodzila sie posrodku:-D:-D

Witam nowa mamusie...Agadka gdzie to w ogole jest???;-)Ile masz dzieci i w jakim wieku?
 
reklama
Mikusia moj byl 4 dni w polsce i wrocil do pracy, a wnerwia mnie bo ma dziwne pomysly a ja tego nie ogarniam i do du.. takie zycie osobno. A kase na biznes niby mozna dostac ale ja jeszcze nie wiem jak sie za to zabrac
Karola, Przerazona kazdy ma humory a w ciazy to jak najbardziej zrozumiale
Agadka a gzdie to jest?
 
Do góry