reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Joasia widze po suwaczku ze malo juz ci zostalo:-) fajnie ze bedziesz miala parke:tak:
Isabell odpoczywaj ile wlezie.. ja z checia pojechalabym gdzies i odpoczela.. niestety musze czekac jeszcze 3 miesiace..
Doveinred powodzenia w PL mam nadzieje ze wszystko pojdzie po waszej mysli :tak::-)
Ja dzisiaj padam na buzie wiec jak tylko mezus wyjdzie do pracy wskakuje do wanny a nastepnie do wyrka.. ostatnio jakas zmeczona jestem..
 
reklama
Isabelll jeszcze sie napracujesz w zyciu, to narazie masz dluuugi urlop ;-)

Joasia oo to super, bedzie parka :-) Twoja corcia to z wieku mojego synka to nie dziwie sie ze jeszcze nie rozumie do konca sytuacji :-) Tez chcialam tak szybko drugie, ale wyszlo inaczej ;-)
 
Doty ale to tak naprawde nie odpoczynek wiec juz bym do domu wrocila
Ellfetus no pewnie sie napracuje ale siedzenie w domu bokami mi wychodzi a kasa tez by sie przydala wiec po powrocie biore sie ostro za szukanie pracy
 
dziendobry :-) u nas calkiem ladnie sie zapowiada, czekam wlasnie az sie pranie skonczy i idziemy do parku :-)

jakos ostatnio nie mam weny do pisania , nic mi sie nie chce , ciagle zmeczona chodze ale jeszcze 1.5 miesiaca i do pl jedziemy.

doveinred super ze maz juz ma prace z pl , przynajmniej jakis start juz macie :-) mam nadzieje ze wam sie uda ;-)

joasia spokowana juz do szpitala? jeszcze chwilka a bedziesz miala synusia przy sobie :tak:
 
joasia79 gratuluję synka;)

dziewczyny ja się tak zastanawiam tylko zastanawiam;) jak to jest z karmieniem piersią i płodnością. bo chodzi mi po głowie...żeby od wakacji zacząć starać się o rodzeństwo dla Małego ale ja nadal karmię cycem i wątpię żeby się to zmieniło...chyba, że trzeba będzie;) jeszcze jestem w fazie myślenia bo boję się drugiej ciąży - bo wiem jak przechodziłam pierwszą. ale jak się mamy zdecydować na drugie dziecko to nie chce dużej różnicy wieku;)

mam też pytanie z innej beczki. znacie może kogoś kto szuka opiekunki dla dziecka/dzieci na wakacje??siostra męża przylatuje. najlepiej by było z moich okolic czyli Livingston. jak coś gdzieś usłyszycie to dajcie znać;)

zrobiłyście mi smaka tymi kulinarnymi opowieściami;))

Doveinred super, że wracacie do PL. dobrze, że się Wam marzenia spełniły;)) trzymajcie się tam i nie zapomnij o szkockich "koleżankach" z forum
 
Ostatnia edycja:
Przerazona dopoki nie dostaniesz @ to raczej plodna nie jestes ale zdarza sie ze dziewczyny zachodza w ciaze przed @. Ja jak karmilam piersia to dostalam pierwsza@ chyba po pol roku. A co do opiekunki to ja moze bede potrzebowac tylko chyba bym wolala kogos na stale a nie tylko na wakacje ale to sie jeszcze okaze bo my to w takim zawieszeniu teraz jestesmy, nie wiadomo co dalej.
 
Hej Wam w ten sloneczny,choc zimny dzionek :-)
Jesli chodzi o plodnosc,to ja Wam powiem taki myk...
Kumpela w pl.urodzila corcie (karmila cyckiem)i nie miala @...po 4 m-cach okazalo sie ze jest w drugiej ciazy :szok:
Chciala drugie dziecko,ale nie wiedziala ze tak wczesnie zajdzie...ginekolog powiedzial ze to jak najbardziej mozliwe :baffled:
Ja mam roznice miedzy dziecmi 3 lata,ale planowalam 2 lata,ale sie nie udawalo :no:
 
reklama
No ja jeszcze nie spakowana jestem ale juz powli się przymierzam do spakowania tej torby bo wiadomo,że nie znam dnia ani godziny a w biegu pomiędzy skurczami to bym się nie chciała pakować ;-) Chociaż Nati sie urodziła 2 tyg po terminie więc jak Adaś pójdzie w jej ślady to jeszcze troche czasu mam :)

przerazona moja koleżanka z listopadówek niecale 3 tygodnie temu urodziła córeczkę-w ciąże zaszła karmiąc piersią-była to dla niej niespodzianka :) więc jak chcecie sie starać to karmienie przeszkodą nie jest.
 
Do góry