reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

z terminami to tak właśnie jest;) ale teraz już wiem, że nie to jest najważniejsze a to żeby maluszek przyszedł na świat cały i zdrowy;) a kiedy to już najmniejszy problem;) chociaż wiem, że taka mądra w ciąży nie byłam;)

anitha a na jakim forum się jeszcze udzielacie z agadką???

agadka witaj na forum;) Ty lepiej nie mów, że Ci tak samotność doskwiera bo jak Cię "koleżanki" z forum zaczną odwiedzać;););)
 
reklama
anitha a na jakim forum się jeszcze udzielacie z agadką???

agadka witaj na forum;) Ty lepiej nie mów, że Ci tak samotność doskwiera bo jak Cię "koleżanki" z forum zaczną odwiedzać;););)


heh nie ma sprawy :D


oooo mamusiadzidziusia :) witaj widzisz drugie forum a dalej nikogo z mojej okolicy :/ normalnie pustkowie jakies haha
 
przerazona forum nowaszkocja.net

agadko przeprowadz sie gdzies blizej ;-) jak ty sie wogule czujesz? mala juz kopie?

iza jak sie zaprzesz to i budynek znajdziesz , widze ze tak na powaznie o tym myslisz , mam nadzieje ze ci sie uda :tak: fajnie bylo by miec cos swojego niz robic wiecznie u kogos..

ciesze sie ze moje dzieci ida zaraz spac bo normalnie mam ochote powystrzelac ich w kosmos:wściekła/y: mam na nich juz takiego nerwa ze szok , wogule nie umieja sie razem bawic jeden drugiemu wyrywa auta i co chwile jest wojna:wściekła/y:
 
Witam
:-)

Czy ktoras wie kiedy sie ta pogoda poprawi? Masakra, rok temu bylo znacznie cieplej, a teraz :wściekła/y:

Mikusia chcialam roznice wieku 2 lata, ale wyszlo inaczej, musialam implanta wlozyc z pewnych przyczyn, ale za niedlugo juz wyciagam :tak: poczekamy do jesieni i moze wtedy ;-) tak zeby bylo 2,5 -3 lata roznicy miedzy dziecmi. Wolalabym miec drugie tez tak z konca roku jesien/zima, ale wiadomo nie zawsze sie udaje tak odrazu wiec zaczniemy wczesniej.

Bzyczek ooo no to musisz sie posluchac i sprawic synkom siostre ;-):tak: Albo dwie :-)

Agadka witaj ;-)

Gwiazdeczka czesc :-) Widze, ze Ty tez z Edi. :-)

Doty trzymam kciuki za fasolke, mam nadzieje ze szybko sie uda :-)


Ja sama mam stracha, ze jak zaczniemy sie starac to nie wyjdzie i bedzie sie dluzyc... Ale obym sie mylila.
 
Oj ja tez myslalam ze dzisiaj dzieci zatluke. Chyba @ mi sie zbliza bo nerwowa sie zrobilam. Zreszta mialam odpoczywac w pl a tymczasem mloda lazi za mna krok w krok, nawet do drugiego pokoju nie moge wyjsc bo juz wrzask, maz dziala mi na nerwy i wogle jakos tak do kitu
 
przerazona forum nowaszkocja.net

agadko przeprowadz sie gdzies blizej ;-) jak ty sie wogule czujesz? mala juz kopie?

nie wiem czy kopie ale sie przemieszcza :D raz tu uderzy raz tam a czesem nic przez godziny heh ale dosc pozno ja zaczelam czuc myslalam ze wczesniej jest zawsze za drugim razem

chlopaki juz pewnie spia to odpoczywaj ....do jutra :p

tak chyba bede sie musiala przeprowadzic zeby zyc miedzy ludzmi :D

rzeczywisice zeszly rok byl duzo cieplejszy o tej porze u mnie caly dzien lalo a po 7 sie slonce zrobilo heh
 
reklama
Hej Wam :-)
Ja tez mialam noc do kitu...malej chyba sie pierwsze zabki wyzynaja bo non stop sie budzila i brala palce do buzi :shocked2:
Potem maly z pokoju przyszedl,bo nie mogl spac bo mala slyszal i non stop go odprowadzalam :wściekła/y:
Dzis jest sloneczko ale nadciagaja czarne chmury...juz lepiej zeby w tygodniu sie wypadalo a weekend byl sloneczny :-p
 
Do góry