reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

reklama
hej dziewczyny
święta i po świętach , pogoda dziś nie najgorsza troche słonka ale nie za ciepło ja dziś pracuję więc nie mam w planach nic szczególnego mama wyjeżdża w środę i życie znów wraca do normalności:-(

doty ja również nie pomogę my zawsze latamy z first choicem

isabell masz na mysli tutaj takie centrum bo jeśłi tak to napewno miało by powodzenie nawet pomimo tego że jest już trochę takich miejsc tylko podejrzewam że potrzebna gruba kasa
 
Doty ja sie przylaczam do dziewczyn...:no:
Izka pewnie ze tutaj byloby zawsze zainteresowanie,bo ja czasami sie zastanawiam gdzie by tu z dzieciakami jechac sie wyszalec :rofl2: Tutaj maja ale nie takie wypasione jak to co ty wkleilas...sa ale zawsze sa male i tlumy ludzi juz od rana :szok:
Dzis piekna pogoda ,choc troche zimno...ale warto ubrac sie cieplo i wyjsc na spacerek...
Maly zaczal juz przedszkole po swiatecznej przerwie,wiec jest blogiii spokojjj :-D
 
No wlasnie mysle o czyms takim bo sporo tego jest ale czegos w tym stylu nie widzialam a bylam wczoraj i sama wybawilam sie za wszystkie czasy takze rozrywka dla calej rodziny
 
Izka fajna inwestycja w pl.jak i tutaj...przeciez kazde dziecko i dorosly lubi sie bawic :-D:-D:-D
Fakt ze to kupe kasy trzeba na takie cos...jakby co, to ja sie przylaczam do bisnesu,he:-D;-) ;-):-)
 
Hej Wam :D

Przerazona napewno karmienie piersia nie jest przeszkoda, aczkolwiek moze byc ciezej zajsc w ciaze ;-) Ponoc pierwsza owulacja wystepuje przed 1 miesiaczka, a nie ze najpierw jest @. Ja pierwsza @ mialam po pol roku i tez karmilam piersia. Fajnie, ze juz myslicie o rodzenstwie im mniejsza roznica wieku tym lepiej dla dzieci :-) Szkoda, ze mi sie tak nie udalo ;-)
 
reklama
Izka sporo kasy na to trzeba,oj sporo...:szok:
Elffetus jesli chcesz mala roznice miedzy dziecmi to powinnas teraz juz zdzialac ;-) bo twoj maly ma juz prawie 1.5 roku,prawda?ja wlasnie w takim czasie dzialalam i mi jakos nie wychodzilo...no ale w koncu zaskoczylam i mam 3 lata roznicy.:tak:
Synek ma ponad 3 lata a mala 7 m-cy i jestem strasznie zadowolona bo maly b.mi pomaga,bawi sie z nia,poda i czy nawet przypilnuje. Mala goni go w chodziku,szuka jak go nie ma...mamy ubaw co niemiara :-D:-D:-D
Moim zdaniem im mniejsza roznica tym lepiej...ale wiadomo czasami nie wychodzi tak jakby sie chcialo :sorry:
 
Do góry