reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy ze Szkocji

Witam nowa mamusie...Agadka gdzie to w ogole jest???;-)Ile masz dzieci i w jakim wieku?

heh montrose jest dokladnie pomiedzy aberdeen i dundee :) a ja mieszkam jeszcze w mniejszej wiosce obok montrosu i nie ma tu prawie nikogo hehe

jestem w ciazy tak jak gwiazdeczka termin an 15tego sierpnia :) poki co mamy miec dziewczynke
 
reklama
witam wszystkie stare i nowe mamuski:-) mam chwile odpoczynku bo mala poleciala na 2,5godz do przedszkola. W domu cisza i spokoj.. mozna wreszcie mysli zebrac:-)
Jesli chodzi o 2 dziecko to ja chcialam miec 3lata roznicy ale jakos nie wychodzi..:-( jesli nadal tak pojdzie bede musiala isc do lekarza.. bo to za dlugo juz trwa..
Ja ostatnio tez mialam jakies humorki.. na szczescie minely i wszystko wrocilo juz do normy:tak:
 
no wlasnie z tym terminem miesiaczki to tak nie do konca pewna jestem,na bank poczatek listopada, trzymam sie 2, ale glowy soobie obciac nie daje ;) wlasnie w pl jak bylam na usg itd to powiedzial mi moj gin, ze to 10tydzien ciazy i tak by sie zgadzalo z tym co wyszlo mi na usg wczoraj, bo to co powiedziala polozna zaskoczylo mnie w sumie, bo przesunela mi termin o 2 tyg, wiec chyba bede sie trzymala mojego gina i wczorajszego usg. za pierwszym razem idealnie mi wyliczyl prawie bo powiedzial, ze termin mam na 5 a Filip urodzil sie 3 :) tylko wtedy mialam 100% pewnosci co do daty ostatniej miesiaczki, bo akurat tego dnia wyjezdzalam na oboz z uczelni...
 
Izka no to faktycznie lipa...tylko 4 dni i wrocil?A co on dluzszego urlopu nie mogl wziac??Kurcze nie dziwie sie ze sie wkurzasz,bo mnie by takie zycie tez wkur... -albo razem albo osobno.Jesli on nie moze to staraj sie byc blisko niego...myslalabym nad przeprowadzka tam gdzie on pracuje i tyle...bo to nie zycie na dluzsza mete,niestety :no:

Agadka,oj to strasznie daleko...ale przynajmniej mieszkasz blisko wody,plaz i pieknych widokow :-D bo ja musze do takich widoczkow dojechac,bo mieszkam miedzy Edim a Glasgow :crazy:

Doty,robisz sobie jakies testy owulacyjne???czy tak na ''oko'' ;-)
 
doty 86 mam nadzieje ze w koncu sie uda ja tez myslalam ze bedzie mniejsza roznica wieku u mnie miedzy dziecmi ale tez niestety nie wychodzilo i bedzie az 5 lat roznicy

k4rol4 to skoro gin w pl i tu powiedzieli taka sama date to napewno polozna cos pokrecila
 
k4rol4 to skoro gin w pl i tu powiedzieli taka sama date to napewno polozna cos pokrecila

mnie z terminu miesiaczki wychodzi miesiac roznicy.... wpisali mi termin wedlug usg w 12tym tygodniu i mimoze ze dzidzia jest teraz o tydzien mniejsza to termin sie juz nie zmieni.... wiec mysle ze i tobie sie powinno tak liczyc

a wedlug terminu ktory mi dali wyszlo na to ze test pozytywny wyszedl mi juz tydzien po zaplodnieniu a to chyba za wczesnie :p

z tego co widze to wiekszosc tutaj i tak rodzi po terminie...ja w poprzedniej ciazy chodzilam do 42 tc wiec dzidzia sie nie spieszyla heh zobaczymy co bedzie tym razem...



mikusia no tak i gory widze i morze w okolicach domku wiec z tym nie ma problemu :p ale ludzi mi brakuje :D
 
Mikusia no akurat nie mogl bo jeden kontrakt sie skonczyl zaraz przed swietami a drugi zaczal zaraz po swietach wiec o to nie mam do niego pretensji. Szczerze myslalam zeby sie przeprowadzic gdzies kolo jego pracy ale on ma taka robote ze co kilka mies gdzies go przenosza wiec to bez sensu poza tym dzieciaki maja szkole i przedszkole, mamy dom wiec ja sie nie bede poswiecac, rzucac wszystkiego i gdzies jechac. I tak sie wystarczajaco poswiecam bo wszystko na mojej glowie, z praca problem bo nie ma co z dziecmi zrobic wiec niech on cos kombinuje.
Karola no to trzymaj sie tego co potwierdzone.
Agadka no widoki napewno masz ladne a ktos w okolicy napewno mieszka.
 
reklama
iza miejsce fajne , napewno sie wyszalalas :-) zeby costakiego otworzyc to trzeba by chyba bank okrasc :-D

karola ale ci sie data zmienila.. ale moze w takim razie urodzisz przed terminem :tak:

doty napewno sie wkoncu uda, trzymam kciuki ;-)

agadko witaj ;-) spotykamy sie juz na drugim forum :-)
 
Do góry